Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok a furcsa, vagy ez...

Én vagyok a furcsa, vagy ez teljesen normális? (Tini problémák :D)

Figyelt kérdés
Először is bocsánat, ha rossz kategóriába tettem. Most leszek 15 (lány vagyok) és elgondolkodtam több mindenen. Szinte az összes ismerősöm minden nap teszi ki snapchatre/instára, hogy kikkel van. Vannak barátaim (nem is kevés), de fele ennyit se találkozok velük. Tök jó kapcsolatom van velük, de nem érzem úgy, hogy minden nap velük kéne látnom, pedig a korosztályomban azt látom, hogy mindenki állandóan a barátaikkal van. A másik, hogy mindenki teszi ki, hogy mennyit bulizik. Nem vagyok ellene, én is ittam már és voltam házibuliba, de eszembe se jutna minden héten, meg mindneki jön ezzel, hogy mennyit piált, én meg egyáltalán nem érzem, hogy szívesen piálnék, mint mások. A harmadik a párkapcsolatok. Nekem nem jön be minden 2. srác, sőt elég ritka, hogy valaki tényleg megtetszik. Lehet velem van a baj, mert még sose csókolóztam és nem volt barátom. De nem az van, hogy csúnya lennék (körülöttem az emberek szokták mondani, hogy szép vagyok). És szintén az interneten is azt látom, meg a barátaim között, hogy mindenki párkapcsolatban van, akár 13 évesen is. Köszönöm, ha eddig valaki elolvasta, várom a véleményeket.

2017. jún. 29. 11:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még egy dolog eszembe jutott. Szinte minden lány odáig van valami hírességtől. Nekem Shawn Mendes akiért jobban rajongok, de nagyon durva a többi lány milyen. Ha egy sztár új képet tölt fel, rögtön írják, hogy jézusom meghalok. Nagyon durva a rajongásuk, és nem értem miért.
2017. jún. 29. 11:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

36 éves anyukaként már én megéltem ezeket amit leírsz és nem sokára a lányaim is megfogják élni.


15 évesen tényleg nagyon fiatal vagy, és a fiatalság nem csak 18 éves korig tart, hanem a bulizás és pasizás legjobb 18-25 éves korig. Ekkor már nem kell szülöi hozzájárulás, és ekkor lehet élvezni is ezeket.

Vagy is még 3 éved van rá, hogy ha tényleg akarsz bulizni és pasizni, hogy felkészülj rá.

Az sem ba, ha teljesen kimarad az életedböl, haar így ennyi idösen azt látom akik kihagyták a bulizásokat és pasizásokat(mert 16 éves korától egy emberrel van csak), ök most 36 évesen 2 gyerek után igen csak szeretnének megint fiatalok lenni.


De ahogy fentebb is írtam 18 éves kor alatt nem maradsz le semmiröl sem. Egyre önállobb leszel, és egyre messzebb mersz elmenni, és valamikor tuti lesz egy srác aki jobban tetszik mint a többi.


Az életét senkinek sem kell kirakni a kirakatba. Söt ez vissza is üthet. Mi lesz egy olyan lánnyal aki elég laza átgondolatlan életet él, és késöbb pl a gyermeke vagy unokája miniszterelnök lesz... Természetesen elöszedik a nagyiról ezeket a képeket és az unokájának vagy gyerekének tesz ezzel rosszat. Minden amit kiteszel az internetre minösít téged, és bármikor újból letölthetö akár 50 év múlva is.

2017. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Én is ilyen voltam, csak fiúban annak idején. :D
2017. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

15 évesen *és most is* ugyan ez vagyok. :D Most lett az első barátom, szerintem megéri várnod, a fiúk amúgy is későn érnek és ne aggódj azon hogy lemaradsz bármiről is.13 évesen ha valaki "párkapcsolatot" *bocsi de 13 évesek kapcsolatát nem tudom komolyan venni" kezd nem hinném hogy nagy pozitívum, érzelmileg kétlem hogy teljesen érett lenne. Az pedig végképp nem szégyen hogy nem az interneten éled az életed, hogy nem poszolod ki naponta hogy kikkel mikor jártál éppen merre. A barátaidat meg gondolom suliban minden nap láttad, normális hogy nem töltetek együtt minden napot a nyári szünetből. valamint nem mindenkinek lételeme hogy folyton társaságban legyen, sokaknak elég fárasztó tud lenni.

Az meg csak jó hogy nem jön be neked minden második srác, én is ilyen vagyok. Barátom pl első osztály óta tetszett, voltak időközök amikor éppen megtetszett más *külön suliban voltunk 2 évet* , de 1-2 ember és nem hetente változott :D , szóval ezen se aggódj.Eljön az ideje, nem szabad siettetni. :)

Egy szó mint száz, örülj hogy inkább ilyen vagy, nem olyan akinek lételeme a buli, a piálás és a barátjának kéthetente cserélése. :)

17L

2017. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Roflkopter ***** válasza:

Minden ember más, mindenkinek másak az igényei. Én személy szerint szinte mindennap találkozom valakivel, de van olyan barátom aki szinte soha nem mozdul ki otthonról, pedig jó fej de egyszerűen jobban szeret otthon lenni.


Most nyáron heti többször is bulizom, de nekem is vannak olyan időszakaim amikor nem megyek fél évig. Nincs olyan h normális meg nem normális, ha valakinek nincs kedve ne menjen, ha van menjen szerintem egyik sem negatívum. Ez meg amikor lányok dicsekednek h mennyit pialnak a trogerseg ne tovabbja.


A párkapcsolatot meg el tudod dönteni egyedül is h van-e rá szükséged vagy nincs. Szerintem maradj amilyen vagy így is érettebb a gondolkodásod a korosztályodnál


20/F

2017. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
* Plusz sosem rajongtam celebekért, egyszer volt egy nagy Karib Tenger Kalózai időszakom, nagy Orlando Bloom fan voltam de azóta sem fogtak meg a hírességek. Valahogy sosem tudott így érdekelni más emberek , számomra amúgy totál idegenek élete. :) Ne aggódd túl a dolgokat, totál normális vagy.
2017. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! :) Sulin kívül is vannak barátaim, de velük nyilván kevesebbet tudok találkozni, ezért van akivel nem is annyira mély a barátságunk, de mégis, ha találkozunk tök jól elbeszélgetünk. Van 3-4 barátnőm, akikkel sokkal bensőségesebb a kapcsolatunk és szerintem nem is kell több. Igen, olyan típus vagyok, aki szeret egyedül lenni, de ez nem azt jelenti, hogy több hétig nem találkozok senkivel, főleg, hogy az egyik legjobb barátnőm az utcánkban lakik.
2017. jún. 29. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:
A kapkodás nem vezet sehová és nem kötelező beállnod semelyik végelláthatatlan sor vágáre! Ne változz meg! Jó irányba haladsz - véleményem szerint!
2017. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ ki szempontjából.Az ostoba birkák szempontjából furcsa vagy,de az értelmes emberekéből nézve pedig normális vagy.
2017. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,sőt rosszabb.
2017. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!