Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális, vagy furcsa?

Ez normális, vagy furcsa?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és nem igazán tudok barátságokat kialakítani korombeliekkel, csak nálam kisebb gyerekekkel. Egyik legjobb barátom egy 7 éves kisfiú. Ez normális?

2017. máj. 14. 15:57
 1/5 anonim válasza:

Egy 7 éves?! Én is 13 éves vagyok (fiú) és a legjobb barátom a laptopom...... Te még szerencsés vagy hozzám képest!


Amúgy ha a lányoknál nem tudsz baráti kapcsolatokat kialakítani akkor próbálkozz a fiúknál.

2017. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátság kortól független dolog... Én például mindig is jobban kijöttem a nálam idősebbekkel és a fiúkkal. :)

L/16

2017. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fiúkkal még úgy ahogy kijövök. A lány osztálytársaim idióta Justin bieber mániás hülyék.a fiúk meg barmok.

Azzal kisfiúval meg nagyon jól kijövök, sok közös témánk van.

2017. máj. 14. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
en 13 eves fiu vagyok a ket legjobb baratom a zene es a laptopom igaz zongoram nincs de azert hallgatom az iskolaban csak cseszegetnek es semmi kedvem kialakitani igazi baratsagokat :/ mert sem a fiukkal sem pedig a lanyokkal nem jovok ki es ez azert mert nem bizok meg bennuk hiszen mar megalazott jo nehany baratom es most nem azt mondom hogy ne keress baratokat sot keress minel tobbet probalj meg nagyobb korosztajjal vagy kisebbel az mind1 hogy milyen korosztalyu hiszen a baratsag fontosabb :D
2017. máj. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem normális
2017. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!