Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó beszólás arra, ha valaki...

Jó beszólás arra, ha valaki nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Máskor te se köszönj neki, ilyen egyszerű. :)
2017. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mond neki, hogy legközelebb nem csak köszönsz neki, hanem vissza is köszönsz magadnak.
2017. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEKED IS szép napot!😅
2017. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezért ne hisztizz ha nem köszönnek vissza. Nem kötelességük, őket minősíti, nem várhatsz el ilyesmit másoktól. Én engem nagyon felidegesítene, ha elmélkedek, és mások meg hisztiznek azért mert nem érdekel a köszönésük. Lépjenek túl rajta, ahelyett hogy ebből is konfliktust okoznának.
2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért akarsz beszólni?

Mi van, ha összekeverted valakivel?

Mi van, ha elbambult?

Mi van, ha valamivel megsértetted, és most haragszik rád?

2017. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Köszönni luxus? 😅😅
2017. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahova általános iskolába jártam, volt egy tanárnő, akinek van egy ikertestvére. A megszólalásig hasonlítanak egymásra, egyforma a stílusuk, a frizurájuk is, de én sokáig nem tudtam az ikertesóról, mert vele nem találkoztam. Később, mikor már felnőtt voltam, megláttam az utcán a "tanárnőt", köszöntem, de nem köszönt vissza, csak nézett értetlenül. Akkor mondta anyukám, aki tudta, hogy van az ikertesó, hogy valószínűleg ő lehetett, és ezért nem tudta hova tenni, hogy ki köszönt neki. Mostanra már az ikertesót is ismerem, mert a háziorvosomnál be szokott segíteni asszisztensként, de még mindig nem tudom megkülönböztetni őket.
2017. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd legközelebb meghallod.
2017. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Meeeee!(Mint a birka,csak az arcába.)
2017. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Kit izgat ha valaki nem koszon vissza??? Legközelebb ne koszonj. Amugyvan hogy valaki csak elbambul. Nekem is van. Köszönnek. Bambulok, elmegy es utolag köszönök. Ciki, de ezvan. Egyébként én pl annyi emberrel ismerkedek meg napi szinten, hogy képtelenség megjegyezni őket. Ezért ha koszonnek. Vissza köszönök, bár fingom nincs ki az :)
2017. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!