Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok mondani olyan durva...

Tudtok mondani olyan durva beszólást, amire egy viszonylag nyugis 11-es fiú behúz párat a másiknak? (mondjuk egy harmadik, "nyomi" osztálytársukra vonatkozik de eléggé átmegy minden határon a beszólás, szóval az ember úgy érzi, megérdemelte az ütést)

Figyelt kérdés
Fontos. És lehetőleg ne csúnya szavakból álljon. Köszi!

2017. márc. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez megint milyen fogyatékos kérdést? Neked kell érezni, hogy mikor lép át egy bizonyos határt az illető..
2017. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a harmadik osztálytársnak lenéző hangnemben beszól, hogy: "Lúúúzer!" Aki így viselkedik, simán megérdemel pár erős pofont.
2017. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: sokat segítettél, kösz! :D

#2: szerintem azért egy ilyenért nem jár pofon... de köszi :)

Egy sztorihoz kéne, csak én nem vagyok igazán beszólogatós..

2017. márc. 11. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerem nem tudok mit mondani. De nálam az már átlépi a határt ha a súlyát gúnyolják (pl: Maximum takarító leszel ezzel a csontsovány testtel. Vagy csoda, hogy nem szakad le veled a szék) Ha betegségét gúnyolják (Szerinted kinek kell egy *betegség neve*? Egyedül fogsz meghalni, törődj bele) Vagy ha a szüleit (Apád is csak egy biztonsági őr 50 évesen, te se fogsz többet elérni) Meg van még pár ami köcsögség, de ami ilyen elvi dolgokba ütközik az nálam bicska nyitogató
2017. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: Csak az utolsó gerinctelen férgek lúzereznek, úgyhogy én senkit nem fogok sajnálni, akit ezért pofon vágnak.
2017. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!