Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen qrväval?

Figyelt kérdés
A társaságunkba jött egy qrv@ típusú lány. Kihívó ruhában flörtöl mindenkivel akinek pöc$e van. Pedig mindnek van barátnője. Direkt élvezi. Mondjuk, itt senki sem az a na csaljuk meg a barátnőnket típusú, nőcsábász alkat, de nekem már az is sok, hogy látom ahogy próbálkozik. Mikor leül a miniruháiban, kivétel nélkül mindig belátni neki szemből a bugyijára. Felveszi a push up melltartót, és kifolyatja a dekoltázson, lehetőleg úgy, hogy a melltartó is kilátszódjon. És mindig ilyen miniruhákat hord, pedig az esemény sosem olyan... Ezt is direkt élvezi, hogy amíg mi, többi lány hétköznapi ruhában jövünk, ő akkor is "dögös". Amúgy sok sikere nincs, mert ez a típus az ilyen primitív, nyálcsorgatós pasik bálványa. A többi srác nevében nem annyira beszélhetek, de tuti nem az esetük ez a típus, de a barátom nevében beszélve, róla elve tudom, a kisebbtől közepes mellméreteket szereti jobban, gyakran már azt is aránytalanul nagynak nevezi, ami szerintem még csak simán nagy, de nem aránytalan. Szóval ez a bögyöske az állig tolt push upjával minden, csak nem jó nő neki. De tudjátok, próbál mindig odaülni, odabújni egy-egy fiúhoz, stb. A többi lány szóban szokta piszkálni, mivel ez a csaj minden 2. mondatában valami nagy butaságot mond, és ezért folyton élcelődési lehetőséget ad. De ő bírja a buta csaj szerepét, mindig csak nevet, és mondja, a többiek a belül néznek ki jól, ő meg kívül. Ilyenkor vissza szoktak szólni, hogy ők kívül IS, ellentétben vele. Na mindegy, én egyszer kötöttem csak bele igazából, mikor mondtam neki, hogy ugye tudja, hogy látjuk a bugyiját, most és mindig, mikor ott ül? Erre közölte, pont annyit takar, mint a bikini. Ha gondolom, simán ledobhatja a ruháját, és nézett körbe a fiúkra, vajon ki hogy reagál. Én meg mondtam, jó, dobja le. És elvettem az íróasztalról egy nagy ollót, és megcsattogtattam. Erre kérdi, mit akarok azzal? Mondom elvágom a ruhádat ha leveszed, úgyis teljesen felesleges, mivel ami alatta van, azt direkt mutogatod alul-felül, amúgy is strandon is úgy jársz, mint amennyit a fehérnemű takar, szóval menj haza szabadon, megszabadítalak a szeméttől. Persze nem vette le a ruháját, pedig akartam volna látni. Látni, mennyire vannak zsírpárnái, narancsbőre. De nem baj hamarosan megyünk strandra, és öröm lesz nézni.
2017. júl. 4. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Miért van egyáltalán a társaságotokban?
2017. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire irritál mindenkit, akkor hogy kerül a társaságotogba? Ki hívja?

Amúgy lesüt az írásodból, hogy szörnyen féltékeny vagy a kinézetére, különben minek pörögnél ennyit rajta?! Én a magam részéről teljesen ki tudom zárni az ilyen típusú nőket és max. nevetek rajtuk.

2017. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
81%
Egy ilyen lány hogyan került a társaságotokba? Annyira kilóg, nem értem.
2017. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan nem értem a kérdésed. Kicsit olyan, mintha egyszerűen csak ki akartad volna írni magadból ezt. Persze ezzel nincs semmi gond, számomra érdekes volt a sztori. :)


Sok mindent nem tudtok csinálni. Viszont nem értem, ha mindenkit feszélyez (főleg a lányokat, de a leírásodból az jött le, hogy a fiúk se rajonganak érte), miért nem teszitek ki a baráti körötökből? Egyszer üljetek le a lány nélkül és beszéljétek át a dolgokat, majd a lánnyal is. Mondjátok el, úgy érzitek, ő más értékrendeket képvisel, mint ti és nem érzitek jól magatokat emiatt.

2017. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
82%
Picit sajnos igazat kell adnom annak a hozzászólónak, aki azt mondja, hogy féltékeny vagy, ugyanis akkor miért a megcsalás kategóriába írtad? Ezekszerint nem vagy te olyan biztos abban, hogy a fiúknak nem jön be.
2017. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Legközelebb, ha teszi magát, szagolj a levegőbe feltűnően

"Érzitek ti is? Mi ez a szag? Ahh, a kétségbeesés szaga!" Aztán nézz rá jelentőségteljesen. Ha nagyon extra vagy, imitálj f-sz szopást a kezeddel. Mindenki érteni fogja.


Az meg igazából kvára lényegtelen, vannak-e zsírpárnái. Ne legyél ennyire kicsinyes.

2017. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Sok ilyen lanyt latok, ismerek, de egyik se valt ki belolem ilyen ollo csattogtatos idegrohamot, mint amit itt te produkalsz. Meg a narancsboruk sem erdekel. Miert vagy egy ilyen cafatra ilyen feltekeny? Sokaig igy folytatod, te sokkal szanalmasabb leszel mint o valaha is.
2017. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy komolyan...nőként mondom, hogy ezért vagyok képtelen elviselni a nőket! Ettől a másikat fikázó, kritizáló, idegbajos, beszólogatós viselkedéstől a hátamon feláll a pihe. A másik fél sem jobb, bár érzek egy "enyhe" indulatos túlzást a kérdező leírásában.
2017. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
ahw kedves kérdező, alig látom a különbségeket, közted és az a másik csaj között. Ő verseng, te pedig beszálltál a versenybe, mintha muszáj lett volna. Azzal hogy táplálod a figyelmet felé, azzal megadod neki amire vágyik, illetve azzal bizonyítasz dolgokat magadról, mint pl féltékenység, hisztéria, önbizalomhiány, és a sort még lehetne folytatni.
2017. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel a viselkedéssel csak bizonyítékot adtál a kezébe, hogy féltékeny vagy rá.
2017. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!