Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőmnek férje van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmnek férje van és régóta hiteget, hogy elfogja hagyni. Meddig lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval felnőtt emberek vagyunk én 37 a szeretőm 35 éves.

Együtt dolgozunk.

Ezért minden nap találkozunk. Én elváltam ezért egyedül álló vagyok. Viszont neki van egy férje.

Az egész titkos viszont ő kezdte, ő kezdeményezett és így alakult. 2 éve csináljuk ezt.

Én nagyon szeretem és azt mondja, hogy ő is. Elfogja hagyni a férjét de ezt mindig csak mondja.

Vagy a gyerekre hivatkozik, vagy hogy a férje beteg.

Én nem kértem sose, hogy hagyja el a családot ezt ő akarta, de ha mondom neki, hogy legyen velük mi meg fejezzük be mindig könyörög és ott lesz vége, hogy szexeltünk megint.

Van ennek még értelme? Most is nyaralni megy a családdal egy hétig külföldre.

A lánya 16 éves.

A férjét tényleg nem szereti, nem szexelnek, nem alszanak együtt. De akkor miért nem lép?


2017. jún. 19. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
anyagi biztonsága ott jobb,én lépnék tovább,ugyse hagyja el.
2017. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem jobb az anyagi biztonsága.

Az enyém a jobb, nem a nő nem hiszem, hogy a pénz miatt nem hagyja el.

2017. jún. 19. 08:14
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

"A férjét tényleg nem szereti, nem szexelnek, nem alszanak együtt."


És ezt te elhiszed? :D

Honnan tudod, hogy nem szexelnek? Tartod a gyertyát náluk?

2017. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor a gyerek miatt.
2017. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

onnan tudom, hogy a nő éjjel legtöbbször velem van. Otthon azt mondja az anyjánál alszik. Napközben meg szintén velem mert egy irodában dolgozunk.

Kb 4* alszik nálam hetente.

Meg tudom, hogy nincs már köztük semmi.

2017. jún. 19. 08:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe abbahagynám rögtön és mondjuk megmondanám neki,hogy várok rá max 3 hónapot ,hogy elválik és addig szigorúan nem is szexelnék vele. Ha ennyi idő alatt nem tud dönteni akkor azt jelenti,hogy nem vagy annyira fontos neki,hogy érted feladja az egészet. 2 év nagy idő ennyi idő alatt ki kellett volna forrania az egésznek magát,ha ez a 3 hónapos próba nem válik be kár folytatni az egészet.
2017. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Valamiért ez kényelmesebb, mint előállni neki a válással. Lelki kötődés, vagy valami. Nem mindig könnyű lépni. Te azt tudod tenni, hogy belenyugszol. Ha mondja, hogy elválik, ne vedd komolyan. Te legalább szereted.
2017. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Várjj még 2 évet míg a gyereke 18 lesz és önálló életet él. Legyen ez a vízválasztó. Kérdezd meg erről, talán belemegy.
2017. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez addig megy így, amíg ő élvezi, te meg tűröd.

Valószínűleg direkt azt élvezi az egészben veled, hogy tilosban jár és kell két férfinak is.

Ha összecccoltok, akkor ennek az izgalomnak vége.

2017. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire ostoba ennyi idősen...

Téged csak hiteget,hozzád csak b.ni jár!!

2017. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!