Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmre hajt az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre hajt az egyik munkatársa, aki ráadásul 2 tömbbel lakik messzebb innen. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Én sokszor 48 órázok, párom meg rendesen 8 órát dolgozik. Nagyon jóba lett egy munkatársával (40 éves, sármos szingli férfi) és szerinte munkatársi kapcsolatnál nincs több köztük. A lány 33 éves amúgy. Mindig együtt jönnek haza, de tegnap mikor hívtam a párom mondta, hogy "Szia drágám épp a sanyival beültünk meginni valamit, nemsokára otthon leszek" Mivel én is épp akkor értem haza, láttam az illetőt. Ki volt öltözve. Ugy, ahogy randira szokás.


Este bizonygatta nekem, hogy nincs több köztük. Csak az a baj, hogy az illető láthatóan hajt a páromra. Középvezető annál a cégnél, 5x többet keres mint én a 48 órázással (biztonsági őr vagyok), és kemény 200 méterre lakik innen. Most mit tegyek? Még ha barátnőmnek ez nem is esik le.



2015. jan. 22. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez szívás, pláne ha rosszul ítéled meg, és a féltékenykedés miatt cseszed el a kapcsolatotokat.
2015. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
úgyse tehetsz semmit kár féltékenykedni ha megtetszik neki akkor úgyis ott fog hagyni hiába teszel bármit is
2015. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez szívás, pláne ha jól ítéled meg a dolgokat és a hátad mögött már most is megcsal vagy megfog.


(Hagyd el fenébe, mielőtt ő hagy ott téged.)

2015. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Pain for Pleasure ***** válasza:

Vagy elfogadod és megbízol a párodban, vagy szakítasz. A kettő közötti szakasz csak ideig-óráig működhet és te csak szenvedni fogsz végig.

Nem egyszerű helyzet, a pároddal kéne erről beszélni, de arra figyelj, hogy nyugodt hangnemben nem vádaskodva.

2015. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyanús a csaj hogy ennyit bizonygatja.. Lehet már meg volt a dolog. Amúgy 1xű : Mondd meg a tojódnak hogy nem tetszik a dolog és ne találkozgasson más faszikkal(én nem hagynám) ha meg teszi mehet a picsbe.
2015. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel, hogy téged ez a dolog zavar. Mondd neki, hogy megbízol benne (nem tudom, így van-e), de ettől függetlenül nem örülsz neki, és ha a munkahelyen nem is tudja elkerülni, legalább próbálja lazábbra venni a kollegiális jóviszonyt. Ja, és munkahelyen kívül ne csináljon vele programot. Szerintem ezt a "Sanyival" is megbeszélheti a barátnőd.
2015. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én tuti "elbeszélgetnék" a csávóval úgy este fele szemtől szembe utána meg jöhet a beteg szabadság neki... kit érdekel, hogy közép vezető.. Bár valószínűleg már a barátnőddel olyan viszonyba van, hogy neki adna igazat nem neked.. sajnos.
2015. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hát sok a lehetőség de talán a legfontosabb az, hogy ha ez a pali eltudja szeretni a barátnődet akkor később esetleg ha ezt kivéded is más is elszereti !! Tehát vagy egy életet le élsz ezzel a tudattal hogy mindent megbocsájtasz neki vagy hagyod, hogy jöjjön aminek jönnie kell. Én a helyedben nem féltékenykednék /úgy hogy zavaró legyen / csak elmondanám az igazat, hogy ez a baráti kapcsolat engem zavar és ha a szerelmedet ez nem érdekli nem változtat rajta akkor az egy válasz hogy menyire vagy fontos neki !!!!
2015. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nem lenne megverni, egyrészt téged csuknának, másrészt ha a nődnek megtetszett, akkor nem fognak változni az érzései, mert te jól megpüfölted a csókát. Maximum megfutamodik a pasi, de hogy ezek után még téged se választ a barátnőd, mert egy erőszakos ember vagy, az is biztos.


Itt most annyit tehetsz, hogy megpróbálsz hinni a szerelmednek, üljetek le és beszéljetek erről. Ne vesd a szemére, hogy miket csinál rosszul, hanem a SAJÁT érzéseidről beszélj neki, hogy úgy érzed, annál a pasinál jobb élete lehetne, féltékeny vagy rá. Ne faggatózz, hogy minek van vele és hasonlók, egyszerűen mondd el az aggályaid és az érzéseid, mert csak veszekedés lenne a vége.


Ahogy látom, most azért lángolt fel a féltékenység nálad, mert kevesebbnek érzed magad ettől a 40 éves, "sármos szingi" férfitől. Attól, hogy a pasit tökéletesnek látod, mert középvezető, ötször többet keres, nem dolgozik olyan sokat és otthon tud lenni még nem feltétlen jelenti azt, hogy a nődnek ő kell. Lehet, hogy csak tudnak közös témákról a beszélgetni, hiszen munkatársak és kész, a többit csak te látod bele, mert kevesebbnek érzed magad és félsz, hogy őt választja, nem téged.

A féltékenységeddel többet ártasz, még a végén beleörül a barátnőd és tényleg valóra válik a félelmed és ott hagy.


Én már 7 éve vagyok komoly kapcsolatban, nálam is előfordult, hogy egy férfi hajtott rám, de tudtam kezelni. Néha találkozgattunk, amikor még nem vettem komolyan az érzelmeit meg igazából ő sem tudta, hogy mit is kezdjen velük, nem is volt ez téma, hiszen már egy ideje ismertük egymást és elbeszélgettünk, mint két jó barát. Amikor kiderült, hogy többet érez, akkor megbeszéltük, hogy sajnos ebből nem lesz semmi, szerencsére ő tartotta ezután a távolságot, már van felesége és néhanapján felhívjuk egymást, írunk egymásnak Facebookon, hogy mi újság.

Ezzel azt szeretném mondani, hogy ehhez sokban hozzájárult az, hogy a párom elfogadó volt ezzel kapcsolatban, nem tehet senki az érzéseiről, ez a férfi barátom sem tehetett róla, csak uralkodhatott magán, amit meg is tett, hiszen tisztelte a párom, az érzéseimet iránta és a párkapcsolatomat. Őszintén szeretett akkor is a párom, én is őt, nem volt vita köztünk és hidd el, ha ilyen harmonikus a kapcsolat, akkor egy nő nem fut el onnan. Ilyenkor a legrosszabb, ami történhet, ha a nő szerelme elkezd féltékenykedni, a nőt lehordja, folyton kérdőre vonja, de aztán az ilyen ne csodálkozzon, ha nem látja többet az imádott nőjét.


Bízni kell a másikban, megadni neki minden szerelmet és szeretetet és azt is kapjuk vissza. A kisajátítással csak az ellenkezőjét érjük el.

2015. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Ne halgass senkire, sexeld meg nyald ki, csinálj neki gyereket és akkor nem hagy el, játsz vele, szeresgezd meg minden!!!! Akkor nem fog elhagyni
2015. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!