Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jön be a csajoknak...

Miért jön be a csajoknak inkább a megfigyelő viselkedés a bulikban?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az újféle viselkedésem sokkal hatásosabb mint az előző. Eddig aktívan belevetettem magam a tömegbe, ott táncolgattam, pásztáztam, és ha volt valaki szimpatikus, odamentem, és úgy 75% esély volt rá, hogy élből le is koptasson. Az újféle viselkedésem az, hogy csak kint állok a szélén a bulinak haverokkal, onnan szemléljük a történéseket, ott táncolgatunk, de csak olyan félaktívan, de mindig valakivel összejön egy szemezés, aki odahív magához. Néha, ha nem hívnak magukhoz kiszemelek valakit, aki egyedül nyomja, és ha így megyek hozzá sokkal kisebb az azonnali elutasítás esélye. Miért jobb a csajoknak, ha ők kezdeményeznek?

2017. júl. 8. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor csak olyanhoz mész oda, akinek tetszel is...
2017. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a csajoknak, ha ők kezdeményeznek?

[link]

2017. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy a 2. esetben már olyan nőhöz mész oda, aki kimutatta, hogy szimpatikus vagy neki. Az 1.-nél meg mindenkihez odamentél, aki mozgott és kicsit is tetszett, még ha nem is adta jelét, hogy érdekled-e vagy egyáltalán akarna-e pasizni.
2017. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!