Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a megfelelő viselkedés, ha...

Mi a megfelelő viselkedés, ha a férfi mosdóban meglátom a takarítónőt?

Figyelt kérdés
Nem tesz ki semmilyen táblát, a takarítószerek sincsenek az ajtóban. Csupán akkor vettem észre, amikor az egyik fülkében végezve ment a következőbe. Ilyenkor nyugodtan használhatom a piszoárt?
2017. ápr. 17. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha udvarias vagy, akkor bemész az egyik ( jobb esetben még nem takarított) fülkébe, és ott végzed a dolgodat, nem villogtatod az adottságaidat előtte.
2017. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17:51: Viszont ha ez a helyzet zavarja, miért nem tesz ki valamilyen jelzést vagy zárja le addig a mosdót. Sőt, egyik alkalommal teljesen nyugodtan elkezdte súrolni a sor másik végén lévő piszoárt is.
2017. ápr. 17. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a munkahely biztosít számára táblát, hogy figyelmeztessen, van ideje ilyenekkel elbíbelődni. Meg ez olyan, hogy felnőtt embereknek nem mondhatja, hogy ne menjenek WCre.


Ha udvarias akarsz lenni köszönsz, és bemész a fülkébe.

2017. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy fesztiválon takarítottam férfi budit. Olyan tumultus volt, hogy ha kitettem volna bármilyen táblát, akkor letépték volna az arcom a kanok :D Szóval a piszoárt akkor töröltem fel, mikor kint kilóméteres sorok áltak. Plusszban valakit döngöltek az egyik fülkében. Nem zavart senkit, vagy ha mégis akkor megvárta míg elmegyek. Nem néztem oda. Meg nem is érdekeltek a kis kukacok :D Csak a nagyokat szeretem ^^
2017. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19:51 : Hogyan tudtál olyankor felmosni, amikor álltak a piszoároknál?
2017. ápr. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!