Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon rosszak a szociális...

Nagyon rosszak a szociális képességeim, könnyen elrontom az emberi kapcsolatokat, így segítséget kérnék itt, mi a helyes viselkedés ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egy jó ismerősömön, az egyetlen emberen keresztül akivel szorosabb kapcsolatban állok, megismertem egy másik embert, akivel kétszer találkoztam eddig. Másodjára megadta a telefonszámát is, ő ajánlotta fel miután a facebookot nem nagyon használja, szóval telefonszámot cseréltünk. Viszont mi lenne a helyes viselkedés így mobiltelefonnal kapcsolatban, ami nem lenne furcsa? Milyen gyakran hívhatom fel, vagy egyáltalán mikor hívhatok fel először egy ilyen újonnan megismert embert? Az se furcsa ha SMS-t küldök inkább?
2017. jún. 19. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alapján amit írtál úgy tűnik azért cseréltetek telefonszámot, mert kölcsönös szimpátia támadt benneteket egymás iránt és a továbbiakban barátkozni, ismerkedni szeretnétek. Ebből nyilván az adódik, hogy főként a szabadidőtöket szeretnének együtt eltölteni, tehát biztosan nem jó, ha alkalmatlan időben, munkaidőben vagy késő este telefonálsz. Talán úgy érdemes telefonálnod, hogy van már valami konkrét elképzelésed arról hová fogtok menni, mit fogtok csinálni kettesben, akárhányasban. SMS-t küldeni ebben az esetben szerintem nagyon egyoldalú lenne, mert arra a másik fél nem tud rögtön bővebben reagálni, inkább a telefonhívást tartanám elfogadhatónak. SMS akkor jöhetne szóba, ha már jobban megismertétek egymást.
2017. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor szeretnél tőle valamit.
2017. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!