Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most őszintén! Mi izgalmas...

Most őszintén! Mi izgalmas dolog történik egy falunapon?

Figyelt kérdés

Többnyire idős,nyugdíjas nénik mennek el,ahol fellép valami noname hazai híresség.


Ez van akinek kielégíti a szociális szükségleteit?


2017. júl. 8. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van sör.
2017. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Egyszer lett volna lehetőségem közösségi házban dolgozni,de annyira taszított az egész.


Mikor gyerek voltam,akkor a szüleim elvittek,és többnyire alacsony értelmi szintű emberek voltak ott szórakozásból,valami gagyi mulatós zenészek voltak ott.

2017. júl. 8. 20:37
 3/22 A kérdező kommentje:
Én még akkor sem mennék el,ha fizetnének érte:d
2017. júl. 8. 20:44
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Ez inkább az idősebbeknek jó, akik kevésbé mozdulnak ki, és ott tudnak beszélgetni másokkal, összejön a falu.
2017. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező : mert egy kocsmában berúgni aztán baromi nagy kultúrális élmény.
2017. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én egy borsodi faluban lakom,és kb 10 évesen lehettem utoljára ezen a rendezvényen:d


Többnyire romák és alacsony értelmi szintű emberek tomboltak a Dupla kávé nevű zenekarra:D


Majdnem leszedték őket a színpadról:D

2017. júl. 8. 20:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különösebb.... Bemész kijössz Fizikai és lelki csodákat ne várj.... Egy jót eszel ingyen vagy áron felül aztán megnézik, hogy mennyit változtál az évek során.. Ennyi.. az egész egy végig mérési verseny az adott népek között. Megszokják egymást aztán rendeznek egy körversenyt a szemekkel páran.. Aztán egymáshoz járnak ismerkedni Ki tudja? Tudod mi az izgalmas? Az amikor megrendezik az egészet Falunap néven gyűlekezést tartanak Isznak esznek mulatnak Azt haza mennek SZNI :) Fogyasztási verseny. Kapcsolat kiépítési program XD Én annyit mondok társaságvágyó embereknek való az egész Kitálalják egymást maguknak:)
2017. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanannyira izgalmas, mint egy VOLT fesztivál, vagy bármelyik disco. Pontosabban: unalmas x@r.
2017. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
20.47 látom megvan a véleményed, én meg úgy látom, hogy bármire van lehetőségem, nem csak kutyasz*ratás meg moziba plázába járás. ez pont egy olyan szűk látókörű ostoba hozzászólás volt a részemről, mint a tied. Remélem érzed milyen ostoba vagy. Én meg városban nem tudnék élni, olyan unalmasnak találom, hogy megvan pl hogy 8-10ig lehet ezt vagy azt csinálni, különben feljelentenek, vagy vasárnap nem csinálhatsz ezt vagy azt, meg sorolhatnám
2017. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Erre a kérdésre nem bírok nem válaszolni.

Miért nézed le a falusiakat? Miért nézed le az időseket? Miért kell őket "alacsony értelmi szintűnek" beállítani?

A #5-ös féle emberektől meg egyenesen kifordul a gyomrom, a tipikus nagyzoló, modoros ember, aki menőzik a hitelre vásárolt BMW-vel vagy Audival.

Ide süllyed az emberiség, hogy ennyire lenézzük egymást? Miért baj, ha ez az egyetlen szórakozásuk (na meg a kocsma) ezeknek az embereknek?


Mondom ezt úgy, hogy városban nőttem fel és városi is vagyok.

2017. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!