Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szinte nincs társasági életem!...

Szinte nincs társasági életem! Hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Nem szeretek koncertekre járni (nincs is miért kimennem), nem járok bulizni csak néha haverokkal járunk össze. Barátnőm sincs egy ideje, pedig 19 éves vagyok. Lassan úgy érzem hogy pazarlom az életem... Mit tegyek? Hogy Változzak?

2017. júl. 12. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket, olvass , művelődj. Beszélgess emberekkel ha szánszrájuk időt. És juss ki a szabadba . Vedd magad erőre hogy na jo most akkor kimegyek komcertre ilYesmi.
2017. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van más program is a világon, mint a buli meg a koncert....... Talán emeld meg magad és menj ki a lakásból valami értelmeset csinálni.
2017. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos nem egyszerű egy kis faluba társasági életet kialakítani úgy, hogy nincs rá helyszín. Egyébként mostanában elég sokat vagyok kint.
2017. júl. 14. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!