Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti az én helyzetemben mit...

Ti az én helyzetemben mit tennétek? Nem élnétek inkább társasági életet, vagy folytatnátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én mindig olyan társaságokba kerülök amiben nem igazán érzem magam jól. Olyan haverjaim vannak mindig akik kocsmába járnak buliznak isznak stb... csak ez érdekli őket, engem viszont ez nem igazán vonz, persze megyek velük.... Nekem egész életemben ilyen haverjaim voltak ha régiekkel megszakítottam a kapcsolatot akkor jöttek helyette ugyan ilyen emberek az életembe. Normális barátnőt sem találok mert nem ismerek olyan lányt akit szintén ne a bulizás , a magamutogatás érdekelne. Most sokan oltani fogtok mert ti is biztos ilyen életet étek, oké én elfogadom nektek bejön ez. De hol találhatok végre hozzám hasonló embereket ? A Magyaroknak amúgy tényleg itt merül ki a szórakozás fogalma? ivászat buli stb... ? Kérdésemre vissza térve, ti élnétek inkább magányos életet ha helyemben lennétek, vagy folytatnátok a kapcsolatot ezekkel az emberekkel, akikkel nem érzitek magatokat jól?
2017. júl. 6. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mennék bulizni,ha nem vonz, de magányos életet sem élnék első körben, hanem megpróbálnék magamhoz hasonlókat találni.

Sosem voltam valami szociális lény, mindig a Netről, fórumokról szedtem a társaságomat :) Filmklub, kicsi barátias motoros találkozó... Ami érdekelt, az oda kapcsolódó fórumokat látogattam és olykor találkozók adódtak. Igazi barátságokat már sajna nehezebb, az nekem sosem jött össze, a páromat leszámítva (ő számítógépes - demoscene - partyról van, mindketten coderek voltunk), ez azért valami, csak azért igényelnék mást is :( A régi társaságaim elkoptak.


Egyébként a kocsmázással sincs gond, ha elég intellektuális a társaság. Hallottam már érdekes gondolatokat ivás közben. Az mondjuk igaz, hogy nekem untig elég évi párszor inni...

2017. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Detto

23N


* De en kocsmaba nem jarok xD 1x buliztam egy naaagy helyen. Eljottem mert nem birtam 🤣

2019. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!