Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy manapság ilyen sok ember telefonfüggő?

Figyelt kérdés
Titetek nem zavar pl. társaságban, amikor a beszélgetőtárs a telefonján lóg ahelyett, hogy rátok figyelne? Pár napja egy kiülős étterem mellett elsétálva nem egy olyan baráti társaságot, párt láttam, akik csak csendben ültek egymással szemben a telefonjukat nyomkodva.
2017. júl. 13. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

én is sokat nyomkodom mostanság, mert beszélgetek, vagy van amikor leírok valamit

viszont bunkóságnak tartom amikor beszélgetek valakivel és nyomkodja, olyankor én sem szoktam, max ha valami nagyon fontos van, akkor elnézést kérek, vagy ha kevésbé, akkor megkérdezem, hogy nem gond e, hogy gyorsan válaszolok, de ezek ritkán vannak


ez kb olyan mintha közbe belebeszélne valaki más, hisz általában mással chatelnek az emberek

2017. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Amikor lehetőségem van időt tölteni azokkal, akik fontosak számomra, igyekszem minél minőségibbé tenni azt az időt, amíg együtt vagyunk, szerintem illetlenség másokkal chatelni vagy egyebet csinálni a telefonom, ha együtt vagyunk, de lehet csak én vagyok régimódi. Remélem azonban, hogy nem ez lesz a norma és én leszek elítélve, amiért nem tartom helyesnek a dolgot.
2017. júl. 13. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A net érdekesebb,mint mások társasága,ez azért van.
2017. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem idegesítenek a telefonfüggő emberek, mindegy, hogy ismerem-e az illetőt.
2017. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!