Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kell megoldani ezt a...

Hogy kell megoldani ezt a problémát? KATTINTS IDE!

Figyelt kérdés
Hát hol is kezdjem.. 8 évesen kaptam meg az első számítógépem, és elkezdtem minecraftozni, sok emberrel megismerkedtem, rengeteg barátom volt, mindenki szeretett jó volt minden. Igaz, egyikkel se tudom mi a helyzet. 9 évesen megismerkedtem az emberrel, aki mindig írkált rám egy szerveren. Egyszer visszaírtam neki, éppen építkeztem, úrhajót, segített, összehaverkodtunk.. 2 éven át mindennap beszéltünk, mindenféle játékkal játszottunk, megosztottuk egymással, hogy mit szarunk, gondolom nektek is van ilyenetek. Nade közbelépett egy köcsög, aki elkezdte manipulálni, akkor költözött oda az osztálytársa lett, stb stb. Nem is érdekel, de tehát, most 12 éves vagyok, 1 éve nem tudom, hogy mihez kezdjek, nem szeretek játszani, én nagyon társasági lény lettem, tehát nekem most 12 évesen mi dolgom van? focizni, gépezni, tanulni. az első, és az utolsó meg is van, de gépezés nem fekszik.. Nem szeretek egyedül játszani, és egy tökéletes barátot nehéz, és sok idő találni. És tehát, nehéz barátot találni, miután megtaláltad, minimum fél évet beszélni vele, és ha nem jössz ki utána vele jól, elbasztál fél évet.. Ezután pár hónapja megismertem egy embert, r6sztünk, stb összehaverkodtunk. Volt egy haverja sorlov, aki ült már börtönben, és vele seemtaztunk, de összevesztünk és hüpp, oda 4 hónap. Nagyon nehéz, és elgondolkozok azon, mi értelme az életnek, ha mindenre csak egyszer van lehetőségünk? nem lesz mégegyszer 2017.január.1.17:45 például. Ebben az életben minden csak egyszer tőrténik meg, tehát nem szeretném pazarolni az időmet, félek az ismeretlentől... Mit javasolnátok??

2017. júl. 13. 11:39
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, ha nem szeretsz gépezni. Talán belőled normális ember lesz egyszer. A szöveg alapján értelmes 12 évesnek tartalak,legalábbis az utolsó pár mondatodbol.Kezdj valami újba,tényleg ne pazarold az idődet.Hasonló gondokkal küszkodok mostanában,de úgy érzem ha olyat csinálok ami boldoggá tesz,akkor az a pillanat vagy akarminek is hívjuk egy kicsit tovabb tart,mint a többi. Próbáld meg megtalálni azt ami téged boldoggá tesz,és hidd el előbb utóbb jönni fognak a barátok is. Hajrá:)
2017. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezében tartott egy tőrt, amikor belépett a barátság virtuális terébe. Hogy mi történt? A tőrt letette, és kezet nyújtott ősi ellenségének. Mi történt a tőrrel? A tőr törökök kezére jutott. Ez történt.


Egy csómó barátod lesz még. Nagyon jó a helyesírásod, én tízenkétévesen nem írtam ilyen jól helyesen.

Ezért mondom, hogy lesz még sok haverod.

Ha már nincs kedved gépezni, akkor keress valódi haverokat, akikből talán barát lehet. Ne téveszd össze a haverságot a barátsággal.

Tehát, ha már ráuntál a gamer életmódra, válthatnál a sportoló életmódra, ez jól jön majd, amikor elkezdődik a csajozós korszakod. Addig szerintem a legjobb, ha valami férfias sportot elkezdesz űzni.

Ott majd találhatsz igazi barátokat, mivel a sportolók nem kamujancsik. Nagyon jó fejek, mint pl.: én.

2017. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én, de falun lakok. itt nincsen sport.. Élőben vannak barátaim, de tudod milyen világot élünk.. Mindenki otthon kockul..
2017. júl. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!