Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudom elfogadni ha...

Miért nem tudom elfogadni ha valamin nem tudok változtatni vagy nem tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Már alapból az is problémám,hogy eszméletlenül rossz az alkalmazkodó képességem és semmit sem tudok megszokni/elfogadni. Emiatt nem érzem jól magamat mentálisan. Tehát ha mondjuk valami zavar és nem tudom megoldani,akkor nem tudok megbékélni a gondolattal,nem tudok együtt élni vele. Illetve ha valakitől azt hallom,hogy ez van ezt kell szeretni,akkor ingerült leszek és emiatt is van bennem egyfajta állandó frusztráció.
2017. júl. 16. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószinü mindent kontroll alatt szeretnél tartani az életedben és ha nem úgy alakulnak a dolgok,ahogy elképzeled vagy elvárnád akkor neurotikussá válsz.
2017. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nincs befolyásod, amit érdemes lenni megváltoztatni, azt úgy sem tudod! Ez van, ezt kell szeretni! ;)
2017. júl. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!