Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadni a külső ronda adottságaimat, amin változtatni sem tudok, mert genetikai?

Figyelt kérdés
Nekem a fejszerkezetemmel van a bajom, mert azon változtatni sem tudok sajnos. Megőrülök,hogy míg más fiúk, csak mert tökélets fejszerkezetettel rendelkeznek bárkit megkaphtnak, aki csak megtetszik nekik, míg én egy csókéet is vért izzadok egy egyszerű lánynál is, aki sokszor nem is jön be nekem úgy igazán, csak már beletörődtem, hogy más lányokánl úgysincs esélyem meg ugye mindenki azzal jön,hogy maradjunka a saját szintünknél. Amúgy a legrosszabb, hogy neten, sok szép lány is megkedvelt már, de ha láttak volna élőben tuti nem akartak volna tőlem semmit. Most is van egy szép lány, folyton hiányol meg már azt is többször mondta, hogy szívesen talizna velem, örülne, ha leutaznék hozzá. Csak, én tudom, ha élőben látna, ne tetszenké neki. De ez cak egy lány a sok közül, neten elég sokszor szívom meg, igaz neten is tudtam eddig csak lányokkal talizni, kavarni, mert élőben valahogy még annyi esélyt sem kapok, mint így, néha vannak félreérhető jelek, de hát aki ronda az ronda marad örökre. Amúgy talán régebben még jobb is volt a helyetem, van egy érzésem, hogy azóta még tovább csúnyultam, mert régen legalább volt gy szép lány, aki rám mosolygott és folyosón is hátrafordult utánam adott jeleket stb., de ma már ilyen sem történi, csak fb-n tetszem néha lányoknak, persze jó messze élnek tőlem és többnyire nem eseteim, pedig nem hiszem, hogynagyon válogatós lennék.

2013. szept. 9. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lássuk, mi volt eddig tőled!

1. nagy tömegű

2. néger

3. nagy testű

4. fejszerkezet

5. stb.

2013. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hol írt négert?
2013. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ne írj ennyit. már mindenki kívülről fújja a szövegedet.
2013. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem lenne ilyen a hozzá állásod hanem magabiztosabb lennél simán találhatnál csajt mert egy csomó csajnak csak másodlagos a külső de ha ilyen nyafogós vagy akkor senki nem fog férfinak tekinteni
2013. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért írod ki minden este? Tested rendbe van? Öltözködésed?
2013. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom csak a négyes írt valami normális választ. Ehhez csak annyit tudok mondani, hogy pont azért lettem ilyen negaítva, mert sokan piszkáltka, hogy milyen ronda vagyok, aztán valahogy folyamatosan süllyedt le az önbizalmam, főleg amikor próbálkozásokkor is megkaptam lányáoktól, hogy ronda vagyok.
2013. szept. 9. 00:17
 7/16 anonim ***** válasza:
röviden válaszolva a kérdésedre: mert a csúnyaság nem vonzó. és tudod mi nem vonzó még? az ha valaki ennyire rikítóan negatív és elkeseredett. szedd már össze magad! engem is rengeteget szekáltak fiatalabb koromban hogy milyen csúnya vagyok, már összekaptam magam, lett önbizalmam és sokkal csinosabbnak érzem magam, tetszem a helyes fiúknak, szóval ennyi az egész. próbáld már meg nyavalygás helyett, lég szíves!
2013. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rohadtul unja már mindenki a dumád, Jenő!


Mikor fejezed be?

2013. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tedd könnyűvé , ha nehéz. Változtasd meg az arc kinézeted. Már 3D nyomtatással elérhető az is.
2013. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Küldesz egy képet magadról?22l :)

Nem hiszem el,hogy csúnya vagy.Alig van igazán csúnya ember a világon,ne parázz már ennyit.

2013. szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!