Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki szeret egyedül utazgatni...

Aki szeret egyedül utazgatni az tipikusan élénk társasági életet él?

Figyelt kérdés
Aki egyedül is szeret utazni az azért teszi mert így kicsit lekapcsolódik a sok emberről akikkel körül veszi magát? Én gyűlölök egyedül utazgatni de csak azért mert nincsenek barátaim se ismerősöm aki eljönne velem.
2017. júl. 16. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ên nagyon szeretek egyedül utazgatni de nem jellemző rám hogy körbe vagyok rakva emberekkel meg barátokkal. Én inkabb azért szeretek utazni mert akkor nem idegesítenek az emberek a kérdéseikkel és nem sürgetnek van időm gondolkozni és nézni a felhőket stb.
2017. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
De társasággal is szívesen utazok ha jó a társaság
2017. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig egyedül utazgatok. Van hogy vonatra ülök péntek délután aztán vasárnap este emg hazaérek. Megyek amerre kedvem van, max estére jön szóba annyi, hogy hotelt kell keressek.
2017. júl. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem nagyon van társasági életem, utálnak az emberek, de nagyon szeretek utazgatni még egyedül is
2017. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
73%
Szeretek egyedül utazni és nincs túl élénk társasági életem. Jobban szeretek egyedül lenni.
2017. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Egyedül menni azért jó, mert könnyű kapcsolatba kerülni a helyiekkel vagy más utazókkal szerintem. Sokkal több váratlan dolog történik. Ha az ember a barátaival megy akkor sokkal kisebb a különbség ahhoz képest, mintha itthon csinálnának együtt valamit.


Kicsit fura amikor mennék valahova és kerülgetem, hogy ne jöjjenek ismerőseim. Mert amúgy jó velük.

2017. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek utazni és szerencsére a munkámmal jár,de nem vagyok nagy társasági ember.
2017. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!