Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van úgy hogy arra...

Más is van úgy hogy arra vágyik hogy teljesen egyedül legyen pár órára?

Figyelt kérdés
Néha kicsit depisnek éreztem magam (talán a suli miatt) és most hogy szünet van, egy csomó időt egyedül tölthetek. És úgy érzem most úgy egy csomó nyomás feloldódott bennem. Elkezdtem a blogom, és úgy érzem, csak most találtam úgy igazán magamra. Probléma ez?

2017. júl. 5. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A belső béke a legfontosabb amit csak egyedül találhatsz meg!
2017. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy nem probléma, hanem egyenesen egészséges!
2017. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egész életemben egyedül akartam lenni,nagy kaland... Nem találtad fel a bölcsességek kövét ezzel.
2017. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két kisgyerek mellett megváltás tud lenni pár óra nyugalom :)
2017. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de a többség ezt nem viseli majd jól.


Nem tudom megoldható-e úgy együtt élni valakivel, hogy ezt elfogadja, és ne csak eltűrje.

2017. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne probléma? Nem mindenki társ(aság)függő. Egy introvertált ember számára ez a természetes. Én is az vagyok, és egyedül szeretek lenni, idegesítenek az emberek. Egyetlen kivétel a férjem, vele bármennyi időt el tudok tölteni és nincs a terhemre.
2017. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég sokszor.
2017. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Többek közt én én :) Teljesen kikészülök egy idő után, ha nem hagynak egyedül. Épp tegnap volt egy ilyen mélypontom, egyetemista vagyok, a kollégiumi szobatársam egy ázsiai lány volt, aki a nagy távolság miatt nyilván nem utazgatott haza hétvégenként, nekem meg nincs hova. Ő elment múlt hét pénteken, és azóta minden napra jutott egy haver, aki beesett este 11-kor, hogy alhat-e nálam, folyamatosan bombáztak az emberek, hogy költöznek haza nyárra, menjek velük búcsúestre, és mentem, mert nagyon szeretem őket, nem akarom kihagyni velük az utolsó együtt töltött pár órát. De tegnap már nagyon besokalltam attól, hogy folyamatosan emberekkel vagyok, hazaestem munkából este, végiggondoltam, hogy a nyári szobatársaim pénteken beköltöznek, csak pár nap nyugit akarok, amíg senki nem zajong esténként, nem dumál hozzám, és nem úgy kell "kiszöknöm" a konyháig/mosdóig/dohányzóig, hogy bujkálok, vagy elviselem a másik ember társaságát. Meg egy picit sajnáltam is magam, hogy nincs egy nyomorult otthonom, ahová elvonulhatok, csak én, egyedül, és ez még minimum egy évig így lesz. Konkrétan mikor a párom hívott, akit a világon mindennél jobban szeretek, olyan mérges lettem, hogy majdnem földhöz vágtam a telefonom (aztán csak kikapcsoltam), mert nem hiszem el, hogy három nyomorult napra nem lehet békén hagyni.

Irigyellek, amiért van lehetőséged egyedül lenni. Használd ki, és ne mard magad azon, hogy baj van-e veled, szerintem nincs. Természetes, hogy igényled a magányt, ugyanúgy, ahogy pl. a szeretet, elfogadást, szórakozást is igényled.

2017. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (Főleg a 8-ast :) )
2017. júl. 5. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig így érzek.
2017. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!