Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki szereti az animéket,...

Aki szereti az animéket, biztos hallott már a MondoCon-ról. Hogy kell ott barátkozni?

Figyelt kérdés
Elég antiszociális vagyok, de szeretnék animés barátokat, csak hogy még egy free huggost sem merek megölelni :DD. Van pár ismerősöm, aki a fél cont végig ölelik minden egyes conon, táncolnak, és barátkoznak. Én is ilyen akarok lenni, csak nekem nem megy.Pedig már olyan sok jófej embert láttam ott, de egyszer sem mertem oda menni :/

2017. júl. 17. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy kell máshol barátkozni?
2017. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig ott elég egyszerű. Mindenki nagyon barátságos.
2017. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tuuhooodoom >< De nem tudok
2017. júl. 17. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó cosplay - odajönnek hozzád, és lesz is téma.

Free hug tábla - szintén odajönnek hozzád és ha nem vagy nyuszi/ők sem akkor el lehet beszélgetni

Hozzácsapódsz valakihez - ismerősöm mondta, hogy hozzájuk csak úgy odament egy csaj, mert elvesztette a barátnőjét és nem akart egyedül lenni :D MINDENKI tényleg barátságos, szóval ne félj!

2017. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi csak szimplán leültünk egy asztalhoz, és oda jöttek valami rockerek beszélgetni.
2017. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hali hány éves vagy ? Ja amúgy a Free hugosok nagyon kedvesek ^_^^_^ nyugodtan menj oda bárkihez de az is jó a Lehetőleg feltűnően rajtad van egy animés kitűző valamelyik kedvenceddel így oda mennek hozzád és máris van témátok hajráá *♡*(~.^)^^*_*>.<
2017. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pörgess intenzíven egy fidget spinner-t, hátha megszánnak xD
2017. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hóha köszi a válaszokat x3 Amúgy 14 éves vagyok :D
2017. júl. 18. 11:12
 9/11 anonim válasza:
Menj oda olyanhoz akin a kedvenc anime-s karaktered cosplay-e van, kérd meg h csináljon veled fényképet, vgay beszélgessetek arról a karakterről. Nem kell félned, biztis kedves lesz, ha pedig azt mondja h nem ér rá akkor sincs baj. Bár ha anime-sekkel akarsz barátkozni, szétnézhetnél a környezetedben (pl.osztálytársak, szomszéd) vagy a neten. De a neten legyél nagyon ovatos!
2017. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jucus125 válasza:

Én is elég antiszociális lány vagyok, de nagyon hamar megtaláltam a csapatom, és új barátokat is sikerült szereznem:) annyi az egész lényege, hogy légy közvetlen, nyitott és határozott (cink, ha hebegve-habogva remegő lábakkal mész oda másokhoz)

Ha jófejek, akkor biztos ,,befogadnak", és bandázhattok együtt Con alatt ^^ nézd ki azt a csoportot/társaságot akik neked szimpik (kedvenc animédből cosplayerek, kpoperek, rockerek stb.) és bátran menj oda bezsélgetni hozzájuk, biztosan nem fognak téged melegebb éghajlatra elküldeni emiatt:) (tapasztalat)

A free hug-os emberektől se tarts, hisz azért csinálták a táblát, hogy odamenj hozzájuk és megöleld őket kérdés nélkül

2017. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!