Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire elfogadott mostanában...

Mennyire elfogadott mostanában, ha fekete festett körömmel mennék az utcán, élném az életem fiúként?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok, és eléggé megtetszett. Igazából nem különösen érdekel mások magánvéleménye, de most kivételt teszek ezzel a kérdéssel :D
2017. júl. 21. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem olyan az akatod, hogy elfúj a szél, akkor engem nem zavarna. Sőt! 😊
2017. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az utcán úgy öltözöl és fested ki magad, ahogy akarod. De pl munkahelyen már nem biztos, hogy megengedett.
2017. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Clay Morrow ***** válasza:
96%
Biztos lesz, aki csúnyán megnéz, esetleg be is szólnak, de nagyobb baj nem hiszem, hogy adódna ebből.
2017. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nem lenne kifogásom, manapság sok extrém dolgot látunk az embereken.

Fiúként? Úgy érted, hogy amúgy lány vagy? Nem egészen egyértelmű. Ha igen, akkor pláne nem. Én spec. kimondottan csípem a rockereket.

2017. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat #1,#3,#4,#5!

#2 Nem vagyok meleg, de ha az lennék mit zavarna téged?

2017. júl. 21. 16:02
 6/12 A kérdező kommentje:
#5, amúgy fiú vagyok, bocsi ha félreérthetően raktam fel a kérdést
2017. júl. 21. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
20 évvel ezelőtt is láttam festett fekete körmű goth fiúkat, engem nem döbbentett meg. Az ilyen véglények, mint a 36% meg sajnos mindenhol vannak, de nem kell velük törődni, fáj nekik az élet.
2017. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Firedoom ***** válasza:
100%

Tegnap kiruzsozva, ket lofarokkal jottem haza koncertrol hajnali 2kor (alkohol, ne probald ki) es gyakorlatilag alig 1-2 alak szolt be. Egy kis korom a kutyat nem fog erdekelni

20f-metalos

2017. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Bármit csinálsz, mindig lesz egy-két olyan ember, akinek nem tetszik és megmondja a tutit. Na ezeket kell magasról leszarni. Próbáld ki, ha mégsem tetszik, akkor lemosod és kész. Egyébként meg elég sok metálarc festi a körmét feketére. Én a múltkor sötétkék rúzsban mászkáltam fényes nappal és a kutyát sem érdekelte.
2017. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkit se érdekelne szerintem. Lehet meglátnák és megjegyeznék magukban, de max 10 másodpercig. Utána más dolog terelné el a figyelmüket.
2017. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!