Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cseszegetnének egy ilyen...

Cseszegetnének egy ilyen fajta kilógásért a sorból?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom rózsaszín hajat szeretnék(régen ilyen élénk bugyirózsaszínt akartam de mostmár ilyen halvány szőkés pasztell rózsaszínt...mint az eperfagyi vagy a puncsfagyi...tudom hogy ez egy kicsit természetellenes és extrém hajszín de addig szeretném ezt amíg fiatal vagyok és egyébként nem érdekel hogy mit gondolnának rólam...ameddig a szemembe mondják nyíltan...most adódott lehetőség erre a hajszín váltásra és előbb nyilván kipróbálom hajszinezővel de ha jól áll akkor utánna be is festetem...természetesen csak nyáron és ha jó akkor így kezdem az új tanévet...de ilyen hajjal a hátam mögött és előtt is csesztetnének engem? Amúgy jó tanuló vagyok és nem volt még rajtam a fülpiercingjeimen meg a viselkedési stílusomon(kicsit furi vagyok néha) kívül semmi extrém...ja és nem feltűnősködni szeretnék hanem csak is magamnak csinálni mert naaaaaggyon tetszik ez a hajszín....szerintetek lenne vele baj? Már az emberek rakcióját illetően....15/L

2017. jan. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos megbámulnának és megszólnának érte, de ha valóbban nagyon tetszik akkor ezt megtudod értelmesen, normálisan indokolni nekik és egy idő után elfogadnák. Legalábbis szűk környezetben.
2017. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

A Te korodban igen, vélhetően eléggé kinéznének maguk közül. Inkább a közép iskolai időkre tenném ezt ha csaj volnék, elhiheted hogy a nyomasztó témájú tetoválásokat sem tudják értelmezni a középkorúak sem, ezáltal nem is értékeli az emberek nagy része.


Ha úgy érzed tudod kezelni a kritikákat, akkor próbáld meg, de ha félsz hogy emiatt pl egy tanár is adhat rosszabb jegyet, annak ellenére hogy jól tanulsz, és ebben a korban a barátkozások is másabbak mint 20+ felett, ezt is vedd figyelembe.

24F

2017. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kornyezet meg suli fuggo, nalunk pl ket napig bamulnanak a kis csirak, aztan ennyi. Senkit nem erdekelne.
2017. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene valakin az ilyenfajta hajszín, de sokan elítélnék, mint ahogyan előttem is mondták. De ha igazán szeretnél ilyen hajat, nem ez alapján döntesz s nem érdekel, ha gyerekes indokok alapján kritizálnak téged :D
2017. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dupla olyan idős vagyok mint te és tavaly festettem be a hajam rózsaszínre. Első nap furán nézett rám mindenki, volt aki beszólogatott, de másnapra már megszokták és nem szóltak egy szót sem. Nem hiába mondják, hogy "minden csoda 3 napig tart". Biztos hogy lesznek olyanok, akiknek nem tetszik és majd mondanak rád valami csúnyát, de nem hinném, hogy emiatt hosszútávon kiközösítenének vagy akármi.
2017. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én odavagyok a festett hajakért. Gyönyörűek a festekk hajú lányok. De ilyen véleménnyel is azt mondom hogy rózsaszínt ne. Nekem mindig ez jutna eszembe ha rád nézek:

[link]

Persze ha nagyon jól van megcsinálva, esetleg átmenetesen akkor jól nézhet ki. De az nem lehet olcsó mulatság.

Tudod mit? Csináld meg. Ha nagyon nem tetszik max még egyszer átfested vagy levágod. Nincs belőle gáz, ez nem egy tetoválás amit utána nem tudsz leszedni.

2017. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!