Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Adnátok tanácsokat ismerkedésh...

Adnátok tanácsokat ismerkedéshez? (16/L)

Figyelt kérdés

Eléggé gátlásos vagyok, nehezen megy az ismerkedés. Tudnátok tippeket adni, hogy hol, hogyan tudnék ismerkedni? Hogy tudnék jó első benyomást kelteni?

Egyedül van értelme kimozdulni? Mert itt a nyár, nem akarom elvesztegetni az időm, de a barátnőim nem nagyon érnek rá. Melyek azok a helyek, ahol könnyedén tudnék ismerkedni?


Előre is köszönöm a válaszokat! Könnyebbé tettétek egy introvertált életét :)



2017. júl. 23. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Légy Önmagad! Ne akarj másnak tűnni mint aki vagy. Legyél meg fontolt , figyelmes, körültekintő, kicsit nyitottabb legyél más emberek társaságát élvezve.

Mondd el azt magadról amit jónak gondolsz meg ismertetni magadat. Ha lehetséges te is csatlakoz egy társaságba ahol jól éreznéd magad véleményed szerint.

Sétálhatsz a városban ha ott laksz a legszebb helyeken is meg biciklizés közben is lehet találsz ismerősöket barátokat akikkel együtt lehetsz vagy menj el a moziba.

2017. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha gondod segítek
2017. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom.Senkim nincs a munkatársaimon kívül,de velük sem járok össze...

Ha esetleg lenne valaki akit érdekelnék Debrecen környékéről az jó volna.

28f

2017. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Am szerintem ez a folyamat tökéletes:

Hello/szia - egy téma (vagy meg kérded mi érdekli) - beszélgetés - össze ismerkedés - ha szimpatikus vagy ennyi nyertél (de az már a a te illetve ha össze jön a ti "döntésének " meddig leszek jóban;)

2017. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bárhol tudsz ismerkedni, bárhogyan. Én kondiban is ismerkedtem úgy, hogy valaki segített egy gyakorlatot, és úgy is hogy egy büfében egy csaj a fejére rakott valami vicces sapkát és rámnézett, és ilyen furán egymásra néztünk és elkezdtünk csak úgy nevetni azon hogy hogy néz ki a csaj.


Egyedül, introvertáltként nehézkes kimozdulni és csak úgy barátokat szerezni.. Legalább 1 embert javasolnék, és járjatok el valahova, például valami sportra, kondizni, vagy valami ilyen eseményekre, ahol muszáj együttműködnöd több emberrel.


Ami az alap, szerintem legfontosabb tipp az ismerkedésben: Lazán. Ne görcsölj rá.

Ha beszélsz valakivel ne arra koncentrálj, hogy uristen lehet a barátom lesz, mert ha erőlteted vagy görcsölsz akkor csak rossz lesz.


Én velem régen például az volt suliban, hogy nem igazán akartam ismerkedni, nem érdekelt, elvoltam úgy ahogy, és mindenkit bevonzottam magam köré. Odajöttek, kérdezgettek, lazán elvoltam mindenkivel, hagytam hogy történjenek a dolgok.


Velem ellentétben voltak olyan emberkék, akik megőrültek azért hogy valaki melléjük üljön, hogy valakivel beszélgethessenek.. És képzeld el, aki ezek mellé ült, az megbolondult, hisz végig zaklatták őt, és kellemetlen volt velük lenni.

2017. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is pár ilyen megfelelő partnerre lenne szüksègem akikkel eltudok járni.
2017. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borsodban nincsenek fiatalok hol vagytok? Haloo... ;( Szivesen ismerkednek innen a kornyekrol lanyokkal fiukkal 28L
2017. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Borsodban nincs internet csak ivás, te vagy az első akit innen látok, #7
2017. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!