Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki általános iakolában nem...

Aki általános iakolában nem volt túl népszerű az középiskolában lehet az? Es ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 02:23
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Aki népszerű akar lenni, az sosem lesz az. Vagy ha az is lesz, nagyon sokan kifogják beszélni, és a legtöbben nagyképűnek hívják majd.

-amúgy próbálj önmagad lenni

-amit a saját stílusodnak érzel, azokat a ruhákat vedd fel MINDEGY MILYEN MÁRKA VAGY HOGY NÉZ KI

-ha csaj vagy, ne légy ri*anc, légy nehezn megkapható, de ugyanakkor jó fej minden sráccal, csak szimplán szögezd le, te keresel egy hozzá illőt (nehéz lesz ellen álni a jó képű, jó testű srácoknak, de próbáldd meg)

-ha srác vagy, akkor ugyen ezt tanácsolom (állj ellen a jó csajoknak! Maximum szüzesség miatt egy csajjal ha nagyon zavar, de egyébként nem gáz ha megvan, sőt jó dolog)

-ne beszélj ki senkit soha!

-ha két ismerősöd össze vitatkozik nagyon nagyon csúnyán, ne állj ki egyik mellett se. Legyél jóba mindenkivel, ne érdekeljen hogy ki kivel veszik össze, ha téged nem bántanak, nem a te dolgod! (Csak top3 barát esetében van kivétel!)


Nekem ezek váltak be. Suli egyik legnépszerűbb sráca voltam. Nem voltam jóképű, nem voltam magas, nem voltam izmos. De mégis mindenki ismert, mindenkivel jóba voltam, csajokat bármikor felszedhettem volna. Bár az előny volt egyedi a keresztnevem és hogy minden sulis rendezvényre vittek beszélni, mert jó hangom volt a magyar tanárnőm szerint. De tényleg ezen kívül egy átlagos kinézetű, egyszerűen öltözködő srác voltam, és vagyok is.

2017. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit hogy milyen népszerű vagy középiskolában inkább a tanulmányaidra koncentrálj..Ha végzel akkor úgy sem fogsz már többet összejárni a gimis haverokkal max facebokon beszéltek max amúgy sincs értelme ha van sok barátod mert ennek a többsége max látszat barát aki tójik rá hogy mi van veled csak a társaságért beszélget veled max.
2017. júl. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem altalanosban sokat piszkaltak, kikozositettek, de gimiben meg nepszeru voltam. Nem csinaltam semmit mashogy, szoval nem tudok segiteni... mai napig nem ertem, hogy miert volt ekkora kulonbseg a gimi es az altalanos kozott.
2017. júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lehetőség adott rá persze.


De nyilván megvannak az okok, hogy miért nem volt népszerű az a valaki. És ezen egy nyár alatt nem lehet változtatni, ez már a személyiséget tükrözi, erősen kibuknak a jelek. Egy intenzív kommunikációs-társasági tréning kellene hozzá 😃


A probléma tehát inkább az, hogy népszerű akar lenni, mert a társadalom ezt várja el tőle, de valójában -mivel introvertált személy- semmi szüksége a népszerűségre. Sokkal inkább igaz barátokra, sok egyedül töltött időre, amikor csak magával lehet, stb...

2017. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

12. második félévében az összes népszerű lány leszarta a népszerűségét, egész végig azon stresszeltek hogy mi lesz érettségin mert természetesen semmit se tanultak a 12 év alatt, mert ők olyan menők voltak, és meg is buktak közülük sokan, most meg semmit se ér a népszerűségük, csak az számít, hogy megbuktak.


18/F

2017. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általános nem voltam az, szakkozepbe nagyon is hogy az lettem..
2017. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy nem ekörül az egy dolog körül kell minden gondolatodnak forognia, de túlzásnak érzem azokat a válaszokat, hogy "nem számít, hogy népszerű vagy -e, inkább tanulj!".

Aki volt már kiközösítve, szürke kisegér szerepben a gimiben, az pontosan tudja, hogy ez azért nem teljesen igaz. Nagyon nem mindegy, hogy jó hangulatban, szeretetben, sok szép élménnyel gazdagodva telik el az a négy év, vagy keserűséggel és folyamatos magánnyal. Nagyon nem jó érzés, ha a gimi végén azt érzed, hogy az érettségi bizonyítványon kívül semmivel se nagyon gazdagodtál. Elsuhant melletted négy év kvázi eseménytelenül és még azt a maradék kis önbizalmadat is elvesztetted, ami a gimi elején még megvolt.

Igen, a népszerűségedet nem nagyon viszed magaddal a gimi utáni időkbe, de erősen hatással van arra, hogy a végén milyen emberként kerülsz ki onnan.

2017. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ertelmes es hasznos valaszokat :) mindenkinek ment a kez
2017. júl. 27. 20:21
 9/9 Clay Morrow ***** válasza:
Nálam pl. rosszabb lett.
2017. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!