Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van lehetőség lányoknak a...

Van lehetőség lányoknak a kutyájukon keresztül ismerkedni? :D

Figyelt kérdés
Tudom, hogy általában ez a fiúk agyszüleménye, hogy beszereznek egy kutyát és azzal lehet csajozni (természetesen nem ezért tartom a kutyámat, hihetetlenül szeretem), de kutyás fiúk, nektek imponál, ha egy lány is nagyon szereti a kutyáját, mint ti?

2017. júl. 29. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Szeretem az állatokat, de sajnos nincs kutyám. Ilyenkor kívánom azt, hogy bár lenne és összefuthatnánk valahol, ahogy épp sétáltatjuk őket :P
2017. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DD
2017. júl. 29. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van egy kutyám, egy yorkshire méretű. Miközben sétáltatom, ha kell, ha nem az emberek megállitanak, hogy megsimogathassák. Egyszer apukám viccelődött vele, hogy simán tudnék vele csajozni, csak ennyit kéne mondanom: ,,Ha megadod a számod, máskor is megsimogathatod." :'D Persze ez nem így működik.


Viszont látok az egészben potenciált. Általában sétáltatás közben találkozok egy csomó kutyással, akiknek a kutyájukhoz odamegy az enyém megszaglászni. Ilyenkor a gazdival mindig váltok néhány szót. Egy idő után már egész jól megismertem pár kutyás gazdit. (Akik rendszeresen velem egyidőben sétáltatnak.) Bár bevallom, csajozásra nem használtam még a kutyát, de én így próbálkoznék. (Szintén kutyásokkal.)


U.I.: Én pozitív tulajdonságnak tartom, ha szereti valaki az állatokat. Aranyos.

2017. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, de az a helyzet, hogy mifelénk csak nagymamák és nagypapák sétáltatják az ebet.:D
2017. júl. 29. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogy ennyire válogatós vagy. :'D


Mondjuk én is észrevettem, hogy a parkban megugrik az átlagéletkor. Próbálj ki másik útvonalat, esetleg sétáltasd korábban vagy késöbb a bestiát.

2017. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valóban, lehetnék egy kicsit alkalmazkodóbb a helyzethez...:'D

Igen, ez jó ötlet.:)

2017. júl. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!