Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem öregnek magamat...

Miért érzem öregnek magamat 16 évesen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már sosem leszek gyerek, és csak a munka lesz az életem.

Nem fogok bulizni , csajozni se semmi.

Mas is van ezzel igy?

16/f


2017. aug. 2. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Mert depressziós vagy.
2017. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én harminc felett kezdtem így érezni, de akkor sem ilyen kizárólagosan. Beszélgetned kellene lelki segély szolgálatosokkal.


Azért ha az ember dolgozni is kezd, nem szabadna, hogy csak ebből álljon minden napja, reggeltől-estig, mert ha igen, az már régen rossz. Sok óra telik el munkával, igen, de mikor hazamész, már a családoddal, partnereddel, kedvenc állatkáddal stb vagy, és olyankor már nem szabadna, hogy a munka odatolja a képét. Egy meló, egy kis többletfizetés sem ér annyit hosszú távon, hogy miatta így érezz.

2017. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak már most is szoktam dolgozni nyáron..

És elveszi minden időmet úgy érzem , lassan vége az iskolának még van 2 évem és már kezdem a munkát nyugdíjas koromig...

És ez lesz az összes barátommal ismerősömmel..

Sose lesz időnk semmi bulira se semmire...

2017. aug. 2. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert retardált vagy, sajnálom
2017. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu, majd felfelé lépegetsz a ranglétrán :-) Munka mellett is lehet tanulni (csinálom én is), akkor több fizetést fogsz kapni, jobb munkahelyeken. Ne parázz előre. Lesz jobb is.
2017. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sulival is elmegy az a napi 6-8 ora, foleg ha keszulsz is a tantargyaidra... Akkor meg?? A munkaert legalabb penzt adnak, csajozni meg meg jobban is lehet, mint a suliban. Ne parazz!!
2017. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!