Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem 18, lassan 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem 18, lassan 19 évesen öregnek magamat?

Figyelt kérdés
Amióta 18 lettem, azóta félek az idő múlásától, az öregedéstől. Még nem éltem ki magamat. Nem érzem magam felnőttnek, még mindig egy 14 éves szintjén vagyok.
2015. jan. 28. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
.
2015. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

A 18 és a 20 előtt én is így voltam.

Vége a gyerekkornak és az is benne van az emberben,hogy még nem tett igazán semmit sem.

2015. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát pedig még 4x 5x ennyi évet fogsz élni,szoval ne érezd magad öregnek:)
2015. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen pánik vagy mi a tököm. Majd túlesel rajta. Csak lazán
2015. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az vagy! Ès csak öregebb leszel. Fáradtabb, fásultabb. El kell fogadni a dolgokat, az idő múlását, az èlet-halál körforgását. Menj át a szomszèdba a 87 èves Juliska nènihez majd ő megmondja a tutit az öregsègről. Most!! Kellj fel ès kèrdezd meg bátran. Csak örülni fog neked, meg ad majd sütit amit most sütött. Vagy reggel menj át inkább.
2015. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja menj át!! örülni fog neked! majd tesz valamit a sütibe, és míg te a menyországban vagy addig le cumiz! ;)
2015. jan. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!