Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van bármilyen mód arra, hogy...

Van bármilyen mód arra, hogy visszatérjen az intenzív lángolás egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 21:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Van persze. Csinaljatok kozosen olyan programokat amiket eddig nem csinaltatok. Probaljatok ki uj dolgokat, ha tehetitek utazzatok el valahova. Egy kis valtozatossag mindig jot tesz egy kapcsolatnak.
2017. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Azért a nosztalgiázás is jó tud lenni;)

2017. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hát én személy szerint nagyon hajlok azokra a megoldásokra, amelyek megbeszélésen alapulnak. Pl.megbeszélhetnétek, hogy miben merült ki a kapcsolatotok, és hogy mivel lehetne a keletkezett sebeket rendbehozni
2017. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kiteregetni a dolgokat, maradjunk abban, hogy a megbeszélés kicsit nehezebb, várok még válaszokat, nem pontozok le semmit, ami kapcsolódik a témához.
2017. aug. 7. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis benzin biztos segit. :D
2017. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nosztalgiázás, és nagyon gyanítom lány vagy így nehezebben fogod elfogadni, de a legerősebb dolog az a szex. Engem még 6 év után is lenyűgöz a barátnőm, és úgy veszem észre én is őt. Fontos hogy mindketten figyeljetek egymás igényeire és merjetek kipróbálni új dolgokat!


Szex nélkül olyan mintha csak barátok lennétek, annak meg semmi értelme. :D

2017. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!