Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak tippjeitek, hogyan...

Vannak tippjeitek, hogyan tudnék könnyebben beszélgetéseket kezdeményezni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Nincs. Ez mindig nehez.
2017. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A harmadik szem ***** válasza:
Mik az adott feltételek? Minél szeretnéd, hogy "könnyebb" legyen? Könyörgöm kérdezz konzekvensebben...
2017. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, ennyi.
2017. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak. Ha elmondod, hogy hány éves vagy, fiú/lány, kivel, mi célból akarsz ismerkedni, akkor többet tudok mondani én is.
2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, érezd hogy nem számít, akármi történik.
2017. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Új osztályközösségbe kerülök,és hogy hogyan tudnék gyorsabban megbarátkozni az osztálytársaimmal. 15/L vagyok.
2017. aug. 8. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok amiket nem szabad elhamarkodni. Én nagyon sokszor megfigyeltem, hogy amikor két ember kontaktusba kerül és eleinte több közös vonást is észrevesznek, valamelyik fél elhamarkodja. Túl sok mindent elmond amit nem kéne, és paff.

Szerintem ne az ilyen semmilyen beszélgetéseket próbáld erőltetni, hanem legyél természetes. Inkább mondj kevesebbet de tartalmassat. Emlékszem hozzánk is amikor jött egy új csaj, azt rontotta el hogy elmesélt magáról mindent kb azonnal, és rossz embereknek, így elég hamar kiközösítették... aki meg első pár napban egy szót se szólt, őt meg utána mindenki istenítette. Legfontosabb az első benyomás... :D persze ha odamennek és nyitnak akkor nyiss te is, de ne mesélj el magadtól mindent.

2017. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez hasznos volt!:)
2017. aug. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!