Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Főleg nők/lányok véleményére...

Főleg nők/lányok véleményére vagyok kíváncsi, ha kapnál egy üzenetet amiben elhívna valaki egy több mint 30 millió ft értékű autóval teszt vezetésre, elfogadnád?

Figyelt kérdés
Ha arra szeretnél választ kapni miért Téged kért fel, annyit mondana hogy szimpatikusnak talált.
2017. aug. 11. 21:49
 1/7 TR75 ***** válasza:
Szóval közösülni szeretne a nővel.
2017. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én el. A tesztvezetés nálam nem szexet jelent. Viszont szívesen kipróbálnám, milyen vezetni egy ilyen kaliberű járgányt, hiszen valószínű, sosem lesz hasonlóm, még ha felvetne a pénz, akkor se vernék el 30 misit egy kocsira :D
2017. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű nem mennék! Nem ülnék be egy vadidegen emberhez csak azért mert szimpatikus vagyok neki😐 mondjuk azt nem írtad, hogy milyen üzenetben írna sms vagy közösségi.. szerintem az sem mindegy, hogy ki az a valaki nekem és hogy mennyire ismerjük egymást☺ csak simán valakivel biztos nem autókáznék, akar hány milliós autó teszt vezetéséről is legyen szó😀

Randinak meg elég érdekes, de kinek mi, biztos van akinek ez bejön😐

26/N

2017. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kis farok kompenzalasa rogton az elejen, rossz elojel.
2017. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A tesztvezetés nálam nem szexet jelent."


Aki meg akar bszni, azt nem fogja érdekelni, te mit akarsz.


Nem mennék, mert nem tudok vezetni, ha tudnék, akkor sem érdekelnének a kocsikák. Ez a szimpatikus vagy duma meg hányás.

2017. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Kitől kapom az üzenetet? Vagy névtelen? Milyen formában kapom az üzenetet? Vihetek magammal mást is? Milyen körülmények között és hol találkoznánk?

El tudok képzelni olyan teljesen ideális helyzetet, hogy elmenjek, de olyat is (ebből többet), hogy semmiképpen ne menjek el.

2017. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el, de nem a pali miatt.

Szívesen vezetném azt a kocsit, bár jogsim nincs, az már nem az én felelősségem, ha összetöröm az autót 😂

2017. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!