Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Millió problémából az egyik,...

Millió problémából az egyik, ami hirtelen érkezhet. Mernétek kontrollálni? Talán nem kardinális nagy gond, de mégis ildomos szóvá tenni. Ebben megtalálni az aranyközéputat, az már tapsot érdemel.

Figyelt kérdés

Haverommal utazunk 2 szép nőhöz. Én nem találkoztam velük még soha. A haver viszont régóta jó kapcsolatot ápol velük.

Jó autóval megérkezünk az egyik nő otthonához. Így már 3-an vagyunk, a másik nőt egy újabb helyszínen vesszük fel.

De akivel találkoztunk, vele nem indultunk el azonnal. A helyzet úgy hozta, hogy autó mellett beszéltünk pár szót.

kedves haverom valamilyen oknál fogva arrébb lépett, más ismerősökkel kommunikálni. A szép nő akit nem ismerek és nem is váltottam vele egy szót sem életemben, neki dőlt az autómhoz. Milyen alapon?


Lehetne flegmázni.Én kérdezek, ő válaszol. Kiscsillag jó napot kívánok! A saját autód? Nem! Háááát? A pasid autójához dőlsz oda? Nem! Akkor ezt hogy képzeled?


Mindenből lehetne ügyet csinálni nyilván. De egy olyan ember, akit én nem ismerek, egy szót sem beszéltem még vele, miért veszi természetesnek azt, ami az orra előtt van? Saját elhatározásából sem szólt egy szót sem hozzám, igaz én se hozzá. Figyeltük éppen a kedves havert, a nő meg kényelmében támaszkodott a karosszériának. Csak azért, mert van egy közös ismerősünk, attól még nem kell úgy viselkedni, mintha együtt kakaóztunk volna az óvodában.


Lehet ebből etikett kérdést csinálni. Akkor biztos hogy megbukott a szép nő. De mivel egycsatornás emberek, még mindig apuci társadalmi beidegződése alapján gondolkoznak, ezért nem mondják ki a szép nő hibáját, még akkor sem, ha az orruk előtt egyértelműen történik a baj.


Nézzük a másik dolgot. Keyo márkáju farmert visel. Ezek közül, sok díszítéssel rendelkezik a far tájékán. Kigyülemlő, kézzel fogható, fémdarabot képzeljetek el. És ha megsérti a karosszériát, megcsináltatja? Vagy fogjam be a számat, és még örüljek hogy egyáltalán rám nézett? Mert ha meglátom a karistolást, bizonyíték még nincsen. Egzakt módon hogyan mutatom fel az igazamat érdemben, hogy azt ő húzta meg? Ha valóban ő húzta meg feltéve!

Azt mondja már olyan lehetett, mire én azt hogy nem olyan volt mert indulás előtt ellenőriztem. Úgy higgyétek el, ember legyen a talpán a nők környezetében, aki elismeri a hibáját. A mesében esetleg odaállna és azt mondaná, ember bocsáss meg! Meghúztam a kocsidat de kifizetem!


Ez a nekitámaszkodás, miért van emberek? Azért mert nem tudnak viselkedni. 8-10 millás autórol van szó. De egy olyan nő, aki elvan kényesztetve, 20 milliós autóval furikáztatják, elveszíti a realitás érzékét. Nyilávn ez egy legkisebb dolog amit észre sem vesz. Hogy mondjam el neki szépen vagy csúnyán hogy ne dőljön oda? Nem lehet. Mert abból sértődés és a haver aki nem tehet róla, annak ugrott a programja. Egyáltalán miért kell úgy viselkedni, hogy abból kiosztás lehessen. Ott kezdődik az ügy hogy viselkedni kell tudni.


Ha talpraesett férfipárti nőszemély ott lett volna, talán intézkedhetett volna ígyis: Kapjál már a fejedhez, ne dőlj a kocsijához!


Egy normális szó nem jött ki a száján, akkor és utána sem. Velem nem szexelt, engem nem ismert. Én nem köszönhetek neki semmit. De ő természetesnek veszi hogy furikáztatják, etetik, itatják. Amiért ő egy lépést nem tett. Ha meg az embernek nem tetszik és szól, akkor megkapja, hogy jaj haggyad már! Ültem jobb kocsiban, költöttek már rám többet is rám! Persze ezt rosszabb stílusban, hárpia módra. Vagy éppen beképzelt állat módra.


Ezen alapon nem férfi a férfi pénz nélkül. Nincs értéke a hús vér embernek. Hiába nyújt, úgyis van aki többet ad. Örüljön a férfi hogy nyújthat! Hol élünk emberek?


Mielőtt a nagyokosok elkezdenek a gondolkozni a gép előtt, közlöm hogy felesleges. Ez patthelyzet. Vagy így, vagy úgy, de dönteni kell és nem mindig lehet úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

Aki neki dől a kocsinak, annak látnia kell, hogy mihez dől hozzá. Ha látja, hogy nem sérült a felületen a kaszni azt megjegyzi. Ha éltávolodást követően látszik rajta a sérelem, akkor egyértelmű hogy a szép nő okozta a kárt. Most lehet forszírozni, hogy megnézte de nem látta, aztán nekidőlt, de mi is utólag vettük észre, miközben az előzőleg nem látott sérelem már ott volt. Vannak dolgok, amit nem magyarázhat ki egy nő és egy férfi sem. Hiába jönnek az empatikus nőszeretők. Ezt nem lehet. Csak is a szerencsén és a jó modoromon múlott, hogy nem tettem szóvá a körülményeket. Ez nem mentség a nőnek.


2016. szept. 13. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megint itt a rezidens szép nők gyűlölője. Még mindig szűz vagy, kicsi csillag?
2016. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Puhap*cs vagy. Ha kárt tett az autóban szolnod kellett volna neki miatta, és kötelezni arra, hogy megtérítése a kárt. Ehelyett itt sirsz, hogy megkarcolták a kocsit, és nőt sem kaptál, mert valld be, azért nem említetted meg neki, mert abban reménykedtél, hogy megfektetheted. És most olvashatjuk a minden szép nő eltartott, flegma, neveletlen szajha dumát :D
2016. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akarná elolvasni a fenti szörnyű stílusban megírt kisregényt: Csaj akit a kérdező akkor, ott egy haveron keresztül ismert meg, neki dőlt az autójának a seggével, ráadásul úgy, hogy seggen köves farmerben volt. Kérdés: Mit tehetett volna a kérdező, ha a kövek megkaristolják a drága kocsiját? (Az nem derül ki, hogy elméleti -e a kérdés, vagy valóban megkarcolta.) A többi része rizsa arról, hogy a szép nők gonoszak, és elkényeztetettek.

Amúgy ha megkarcolja, akkor ott helyben szólsz neki, és bevasalod rajta a kárt. Ott a haverod is tanúnak. De azért általában az ilyen farmerokon nem gyémánt van, csak műanyag, és nyilván nem valami hegyesek, nehezen tudnának egy kocsit megkarcolni.

2016. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de kiderül: megkarcolta. Akkor meg mi a francért nem szóltál neki?
2016. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!