Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ciki ha a család...

Szerintetek ciki ha a család látja a reggeli merevedésem. Későn szoktam kelni és mire kimegyek addigra általában mindenki ott van. és elég nehéz elrejteni a motyót, néha nem is sikerül. Szerintetek ciki vagy nem?

Figyelt kérdés
A múltkor anyukám benyitott a szobámba és gatyába aludtam...hát eléggé látszódott.

2017. aug. 14. 17:07
 1/9 A kérdező kommentje:
15F
2017. aug. 14. 17:08
 2/9 anonim válasza:
100%
Természetes dolog, egyáltalán nem ciki!!
2017. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy anyád biológiai ismeretei terjednek idáig és megnyugvással nyugtázza, hogy kisfia felnövőben van.
2017. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyud/apud kb mindenedet latta kiskorodban, amikor pelenkazott stb, szoval miert lenne gaz? Termeszetes dolog
2017. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne. Nekem is látták, amikor nem sikerült eltakarni vagy nem vettem észre, hogy úgy megyek ki reggel pisilni... Szóval természetes dolog, és valószínűleg apámnak is így volt kamasz korában. :)
2017. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez ciki?
2017. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ciki, azért az ember ha tudja takarja el magát. Ha máshogy nem is legalább a gatyád gumija mögé akaszd be amig kiérsz a klotyóra.
2017. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem gyakran szokták látni, nem takargatom magam. akár este fürdeés előtt akár reggel öltözés közben látnak, hol simán hol álló farokkal, szerintem nem ciki
2022. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2023. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!