Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy ne egyek úgy hogy a...

Hogy ne egyek úgy hogy a szüleimnek ne tűnjön fel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy amikor figyelnek, akkor egyél, és akkor nem fogják észrevenni, hogy nem eszel.
2016. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.nél a pont. Neked kérdező piros pont.
2016. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. ápr. 10. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne ennél? Beteg a buksi? Fogyni nem így kell.
2016. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi,de nem ez volt a kerdesem
2016. ápr. 11. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

Jól van, akkor tudod mit, hányd ki, aztán majd siránkozz később, hogy milyen szar az életed, amikor tönkretetted magad!

Agyfaszt kapok ettől a sok sötét anorexiástól.

2016. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Duci voltam. A doki szólt már rám, hogy meghíztam és fogyni kéne. Fél évvel később anorexiaklinikára akartak dugni, borzasztó volt, ami a testemmel történt. Nem menstruáltam, mert olyan szinten lecsökkent a testzsírszázalékom, hullott a hajam, a bőröm, mint a pergamen... A fogaimból sok tönkrement. Semmire nem tudtam koncentrálni, egy újságcikk elolvasása nehézséget okozott. Nem volt semmi extra, csak nem ettem. Fél körtén éltem egy nap, vagy egy marék mazsolán. Ki lehet játszani a szülőket, de egy idő után rá fognak jönni és a bizalom is odalesz. Fél évig nyitott ajtónál pisilhettem csak kaja után, pedig sosem hánytattam magam, csakhát a bizalom már nem volt meg... Ez a része fájt a legjobban. Ha fogyni szeretnél, akkor étkezz másképp, de ne vond meg teljesen a kaját, mert belebetegszel és ahelyett, hogy fitt vékony és jó megjelenésű lennél, fakó girhes kinézeted lesz. Jah igen. Én rendbejöttem, de maradt hátra ez meg az. Tavaly katéteres szívműtétem volt, most szívgyógyszert szedek.
2016. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!