Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen ismerkedés mit...

Egy ilyen ismerkedés mit hozna magával?

Figyelt kérdés

Nem tudok kapcsolatokat kialakítani nőkkel másrészt nem járok olyan közegbe ahol próbálgathatnám magam, meg bevallom kedvem sincs ahhoz hogy valaki megtetszik, oda megyek és elküld.

Éppen ezért kitaláltam hogy felkeresnék egy fotóst, akivel közösen megválasztott helyen amibe passzol a bmw-m és én csinálna egy posztert/plakátot, aminek az atmoszférája megragadná a vállalkozó kedvű nőket.


Ezzel elkerülhetném a kikosarazást hisz nem én kezdeményezek, én dönthetem el majd hogy kivel iszok meg egy kólát, vagy csinálok egy délutáni programot.

Illetve ebből látnám hogy kb milyen típusú nőknek tetszem, és biztos lenne olyan aki számomra is nagyon bejön.


Ezt komolyan gondolom, és a számok ellenére is igyekeznék azt az egyet megtalálni aki nem k***a, nem anyagias, viszont nem fél kezdeményezni.

25/F


2017. aug. 17. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, mennyire gondoltad komolyan.

Ha felraksz egy beállított, BMW-s képet, arra csak anyagias nők fognak jelentkezni. Mert azt hirdeted, hogy te az ilyeneket keresed.

2017. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem üzletemberes érzetet akarok kelteni, inkább koromhoz passzoló kicsit underground témával gondoltam.
2017. aug. 17. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nevetséges lenne.
2017. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, sztem a BMW-t hanyagold és csináltass képet anélkül. Gondolom nem a legújabb szériákkal tolod, hanem egy levitézlett 316i-vel M-es matricákkal, ami valljuk be menőnek a legkevésbé sem nevezhető, cikinek viszont annál inkább.
2017. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!