Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szubkulturakba tartozok mit...

Szubkulturakba tartozok mit szolnatok ha egy random ember odamenne hozzatok kerdezoskodni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl rockerekre, punkokra, hippikre. Szeretnek tobbet megtudni szokasaitokrol, mindennapjaitokrol illetve h mi osztonzott titeket h csatlakozzatok egy adott szubkulturahoz, hogy erzitek magatokat benne. Tolakodasnak vennetek ha egy random 17 eves lany odamenne kerdezoskodni? Termeszetesen jo szandekkal es gondolkozok azon is h esetleg sorrel vagy hasonloval koszonnem meg az informaciokat, beszelgetest.

2017. aug. 10. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En valaszolnek neki a sorert meg kulon koszonet 😂
2017. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Orulok neki xd. Es te hova tartozol ??
2017. aug. 10. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Már majdnem meg akartam volna kérdezni, hogy te erre komolyan vársz választ?? De aztán frissítettem az oldalt basszus, és van olyan, aki még ugyanazt a nyelvet beszéli, mint te 😃


Nem tudom milyen szubkultúra ez a minden írásjelet nélkülöző írásmódos, de légyszi, úgy írd legjözelebb a kérdésedet, hogy ne csak a szubkultúrádba tartozók értsék! Ha betartod a nyelvtani szabályokat, akkor mindenki fogja érteni, hogy mit szeretnél, akkor tudunk válaszolni 😊👌

2017. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Majd legkozelebb figyelek, csak mobilrol irtam. Szerintem igy is ertheto. Es igen tenyleg szeretnek ra valaszokat, es a valaszod nem bizonyult epp hasznosnak :D. Meg1x elnezest mindenkinek h nincs ekezet. Remelem azert meg olvashato
2017. aug. 10. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Sadboys fele mentem el amikor magam alatt voltam, kicsit depresszioskent mostmeg siman csak underground aesthetic hip-hopot hallgatok meg amivel azonosulni tudok.
2017. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ertem :D
2017. aug. 10. 23:42
 7/11 Firedoom ***** válasza:
Metalos vagyok mar jopar eve es a kozhiedelemmel ellententetben ez a szubkultura rendkivul baratsagos. Ha odamennel valamelyik kepviselojehez akkor ezer orommel elbeszelgetne veled a temarol. (Persze kivetelek mindenhol akadnak)
2017. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele hogyha normalisan jönne oda hozzám valaki, és normalisan kérdezne akkor elbeszélgetnék vele :D és itt például gondolok arra hogy nem úgy kérdezi meg hogy : "hogy lehet lány létedre sötét ruhákat hordani, egyáltalán nem nőies" mert ugye ez tipikus kérdés, de pl ez a kérdést is normalisan árformalja akkor tuti eldumálnék vele :D
2017. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a pozitiv visszajelzeseket :D akkor majd probalkozni fogok.
2017. aug. 11. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyetlen egy dolgot tarts szem előtt: ne tegyél fel olyan kérdést senkinek, amit te sem szívesen válaszolnál meg egy idegennek!


Én alapvetően egy visszahúzó, zárkózott alak vagyok. Olyan kérdésekre, hogy milyen szubkultúrához tartozom, mit hallgatok, mit olvasok, honnan van a szoknyám vagy a nyakláncom, bármikor szívesen válaszolok, sőt, még fel is dobja a napomat, de a többi felsorolt (szokások, mindennapok, stb.) az nekem sok lenne.


Ha gondolod, írj rám, így az anonimitás homályába burkolózva nagyon szívesen válaszolok néhány kérdésedre. Úgy jobban megy, mint élőben :)


"és te hova tartozol?"

Nem igazán behatárolható. A darkos oldalt erősítem: goth, rock, de van benne lolita / aristocrat, dark morri / strega és erdőtünde beütés is :D

2017. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!