Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felesz vagy Merszhez tudnátok...

Felesz vagy Merszhez tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek gólyabálba és így egy ilyen játékkal azért lehet oldani a feszültséget vegyesen leszünk fiúk is és lányok is. Lehetnek bevállalosabb feladatok is.

2017. aug. 20. 01:50
 1/5 anonim válasza:
67%

Mindegyikhez hármat írnék


Kérdés fiúkhoz:


1. A jelen lévő lányok közül, kivel feküdnél le legszívesebben?

2. Volt már valaha meleg élményed?

3. Ha választanod kellene, akkor a sport, vagy a kapcsolat lenne a befutó?


Kérdés lányokhoz:


1. Egy évben összesen mennyi sminkterméket vásároltál?

2. A jelenlévők közül kivel tudnád elképzelni az esküvődet?

3. Volt már olyan helyzet, amikor melltartó nélkül jelentél meg közönség előtt?


Merés fiúkhoz:


1. Csókold meg azt a lányt, aki megfelel az ideálodnak!

2. Kérj meg valakit, hogy hívja fel édesanyádat, és mondja meg neki, hogy épp az intenzíven fekszel!

3. Csapj egyet annak a fiúnak és lányak a fenekére, akin valami ékszer van. Csak egy fiút és lányt válassz!


Merés lányokhoz:


1. Kapcsold ki a melltartódat, és vágd a veled szemben ülő fiúhoz!

2. Rúzzsal készítsd el a szemtusodat!

3. Fogj egy ollót, és vágj le a hajadból 10 centit!


Aztán írj üzenetet, hogy hogyan alakultak a dolgok :)

2017. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%

1-es válaszoló!


"Merés fiúkhoz:


1. Csókold meg azt a lányt, aki megfelel az ideálodnak!"


ne haragudj, de az egy dolog, hogy a srác meg meri csinálni, de én konkrétan nagyon nem örülnék neki, ha engem választana!


egyrészt ez olyan, mintha nekem is kellene teljesíteni az ő feladatát, másrészt pedig megsértené az én komfort zónámat...

gondolom Te sem örülnél neki, ha össze vissza csókolgatna akaratod ellenére egy nemkívánatos nőszemély...

2017. aug. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
Nézd, én csak a Kérdező kérését teljesítettem :D Nem kötelező pontosan ezeket felhasználnia. Hirtelen pattant ki a fejemből. Nálunk az osztályban volt durvább is (legalábbis akkor annak tűnt). De ha nem akarja az adott személy, nem kötelező senkinek. Kósza ötlet. De ahelyett, hogy a hibát keresnéd, gondolj bele a hátterébe is ;)
2017. aug. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem most inkább csak alapokra volt szükségem, hogy nekem is beindítsa a fantáziámat meg én nem a hagyományos módon szoktam felelsz vagy merszezni. Szerintem sokkal érdekesebb úgy játszani hogy egy kalapba beleteszünk annyi papírfecnit ahányan vagyunk és ha mondjuk 5-en játszanak akkor négyig írják fel a számokat és az utolsó fecnire egy koronát kell rajzolni. Utána mindenki húzz és aki a koronát húzta utasíthat hogy ezt vagy azt csinálja úgy hogy nem tudja kinek adja fel a feladatot.
2017. aug. 20. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez tök jó játék hímringyóknak és ribiknek :DD
2017. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!