Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kérdezzek attól a fiútól...

Mit kérdezzek attól a fiútól akit kedvelek?

Figyelt kérdés
Én 15/l vagyok és ő 16/f. Öszintén csak 3 napja beszélünk, a messenger által. Viszont nagyon kedves, és első nap felajánlotta, hogy akár barátom is lehet, mivel eddig nem volt. Azt mondtam neki, hogy ahhoz elöször meg kéne ismerjük egymást. Ő meg kérdezösködött és viccelödött. Általában én is ilyen felszabadultan dumálok az emberekkel, bárkiről is legyen szó. Viszont vele félek hülyülni nehogy már elmebetegnek nézzen. És lassan már nincs mit kérdezni, na meg nekem sincs. És mikor irja, hogy mondj még valamit fogalmam sincs mit mondjak. És ez nem csak ilyen internetes kapcsolat, elég közel lakunk egymáshoz és akár találkozni is tudnánk, de én elöször meg akarnám ismerni. Fel tudnátok hozni valami témákat?

2017. aug. 20. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Neten senkit nem fogsz megismerni. Talalkozz vele es akkor valoban megismered. A tema meg ugy is fel fog jonni ott helyben, vagy csak vigyorogtok majd egymasra mint ket tok. :D
2017. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add önmagad, ne fogd vissza magadat. Ha hülyülni akarsz vele hát rajta. Végülis ez a lényege, hogy ilyen szinten ismerjétek egymást, ne pedig üljetek majd egymás mellett mint két tök és nézzetek előre.
2017. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nehéz, mert még fiatalok vagytok, nem sok minden történt veletek az életetekben... de pl. kérdezgesd arról, mit csinál szabadidejében, a barátairól, a zenei ízléséről, a családjáról... aztán majd beszél magától. Neked eszedbe fog jutni valami arról, amit mond, és elmondod neki, és már kész is a beszélgetés. De megpróbálhatjátok "élőben" is, hátha könnyebb, mint a messengeren...
2017. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy nem bunkoztatok, és az élőben találkozás meg is lesz, mert ő is akarja és én is. :))
2017. aug. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!