Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyakorikérdések szociális...

Gyakorikérdések szociális függőség?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja, egy nagy kihagyás után kerültem ide az oldalra egy hülye kérdéssel. Azóta viszont állandóan ezt nézegetem, mindenféle kérdésre válaszokat adok, privát üzenetben ismerkedek csomó emberrel. Aztán idővel kialszik az érdeklődés egyesek felé, akkor másokkal veszem fel a kapcsolatot, és tulajdonképpen gyakorlom az ismerkedést.

Ha nincs épp bejövő privát üzenetem, akkor úgy érzem muszáj böngészgetnem, hogy találjak valami kérdést, amihez hozzá tudok szólni, vagy valaki akire ráírhatok, hogy ismerkedjünk. Állandóan, fél óránként kb lecsekkolom az oldalt, hogy vannak-e új kérdések, vagy esetleg írt-e vissza valaki. Furcsa dolog, mert amúgy eléggé introvertált ?vagyok/voltam?, de valahogy itt viszont igénylem a kommunikációt. Azóta, hogy itt bóklászok nem csak az online csevegésem fejlődött, de személyesen is sokkal közvetlenebb tudok lenni, és ennek a sikerélmémynek héla önbizalmat szereztem. Eddig nem igazán ismerkedtem eberekkel, szóval facebookon nem igazán vagyok aktív. Létezik ilyen, hogy szociális függőség? Akarok ismerkedni, barátkozni emberekkel.

Ja és ha valaki gondolja bármilyen nemű is az illető benne vagyok az ismerkedésben. 21F



2017. júl. 2. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Mintha én írtam volna ki a kérdést. :D Az üzeneteimnél a piros jel boldogsághormonként hat rám, persze csak ha lányoktól jön.


21/F

2017. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasgatni szeretek :) meg néha válaszokat is írok :)
2017. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ezt csinálom. Jó itt a társaság. :D
2017. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én csak olvasgatni szoktam , meg néznj hogy a kérdéseimre hány válasz jön.

Na meg néha válaszolgatok xD aztán várom higy reagál rá a kérdező..

2017. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondhatni én is az oldal függője vagyok bár inkább csak unalom űzés miatt csinálom már évek óta, ha lenne elfoglaltságom nem járnék ide. Már annyi ideje vagyok itt hogy nem is emlékszem hogy találtam rá erre a helyre de olyan mintha mindig visszahúzna valami...
2017. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én még ide is parázok kiírni dolgokat xd

Hiába anonim az egész, pedig igény meglenne interakciókra, de ez az irreális félelem nem hagy élni

17/l

2017. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is :D

17/l

2017. júl. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!