Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék rockereket találni...

Hogy tudnék rockereket találni a környéken?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rengeteg rock és metal zenét hallgatok, már-már rockernek nevezném magam. Viszont az a problémám, hogy nagyon kevés (konkrétan egy, akivel baráti viszonyban vagyok) embert ismerek akiknek hasonló az érdeklődési köre. Őt pedig sajnos elég kevés helyre engedik el és messze is lakik, ezért szeretnék a környéken is új embereket megismerni. Viszont nem tudom, hogy kezdjek neki az ismerkedésnek. Egyébként Pest megyei vagyok. Egy nagyobb faluban lakom, úgyhogy nincs is itt igazán semmi szórakozóhely ahol lenne rá lehetőségem. Kisebb koncertek vannak, viszont nem tudok senkit elhívni, egyedül pedig nem szeretek menni.

16/L



2017. aug. 27. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Pest megyén belül Gödöllő közelében vagyok egyébként :D
2017. aug. 27. 20:25
 2/3 anonim ***** válasza:
17/f vagyok írj nagyon nagy rockeer leszek ha írsz 😂
2017. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Grat a válaszért #2 -.-

Hát mondanám, hogy írj nekem privit ( 16/L ) de nem vagyok a közeledben éppen xD

2017. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!