Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan tudhatom biztosra hogy NŐ?

Honnan tudhatom biztosra hogy NŐ?

Figyelt kérdés

Tudom, elég érdekes kérdés de mostanában ráparáztam arra hogy ha találkozom egy lánnyal, akkor hogy bizonyosodhatnék meg róla hogy ő nőként is született? 18 sem vagyok még sőt... tehát nyilván nem az osztalytársaim nemét kétlem, hanem a jövőben a bárátnőmét satöbbi.

(Azért merult fel bennem mert félemetes hogy akár szép lányokká is tudnak férfiakat muteni :D)


2017. aug. 28. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Hozzá se érj, amíg meg nem vizsgáltatod!
2017. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D ez mekkora fake
2017. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem kellene annyira aggódnod :D
2017. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is elég, ha ember. Sőt! Lassan azzal is be fogom érni, ha a DNS-ünk 97%-ban megegyezik.
2017. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Láttam már átműtött embereket. Igaz csak képen, tv-ben. Nekem tök egyértelmű volt mindegyikről, hogy nem nőnek született. Gondolom, élőben sokkal jobban látszik, a mozgásból, hangból, vonásokból.

Kis ferdeszeműeknél láttam nagyon megtévesztőket. De ők eleve olyanok, hogy akár fiúk is lehetnek, akár lányok is. Legalábbis az európai szem számára. De gondolom, nem ilyennel fogsz találkozni :)

2017. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
ne mondd mar nekem, hogy te komolyan elhiszed ezekrol a transzvesztita mu nokrol, hogy igazi nok... messzirol ordit mindrol, hogy ferfi, akarmennyire ugyesen atoperaljak, meg hormonozzak...
2017. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Te hülye vagy.

Aki transznemű, az is nőként született, tehát nőt segítenek át a valós, neki való testbe műtéttel.

Tehát ő nőként is született.


Kezdődhetne már az iskola, mert ez a sok jópofáskodó, pattanásos, nyegle, magányos kis lúzer nagyon unatkozik.

2017. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

#6

A transzvesztitákat nem operálják. Ők csak ÖLTÖZNEK.

facepalm.

2017. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
8# ok, engem oszinten szolva nem erdekel ezeknek az aberracioknak a pontos neve, a lenyeg, hogy mindenki vagja, mire gondolok:D
2017. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Pedig hidd el, ha meg mered jegyezni, hogy a transzneműeket transzneműnek hívják, nem esnek le a golyóid.


Tutira.

2017. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!