Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom meg biztosra,...

Honnan tudhatom meg biztosra, hogy lop a postás?

Figyelt kérdés
Külföldről szoktam rendelni dolgokat, egész idáig semmi probléma nem volt. Új helyre költöztem, ahol a postás elég kétszínű, és mióta van egy ki nem mondott nézeteltérésünk, valahogy nem érkezik meg már a 3. külföldi csomagom. Ezek simán vannak feladva, lehet bárhogy nyomon követni ettől függetlenül, hogy hol "akad el" már a 3. csomagom?

2016. nov. 10. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a lehetoseg van. Bovebb informacioert hivd fel oket.

2016. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Sima csomagot sehol nem lehet nyomon követni. Arra van a könyvelt küldemény.
2016. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos kísérőlevél számom. :/ Ebayes rendelések, ha flhívom őket, vajon meg tudják nézni, érkezett-e be a címemre ilyesmi, és hol akadt el, ha igen?
2016. nov. 10. 13:45
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem hogy lopna a postás. A küldemények bizonyos százaléka sosem érkezik meg a megrendelőhöz.
2016. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A feladót kell megkérned, hogy a csomag számát küldje el neked, és az adott ország postájának honlapján követheted, mikor lép ki az országból, hova kerül tovább.
2016. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt megpróbálom, kedves utolsó kommentelő. :)


A bizonyos %al nem lenne baj, de 3-ból 3 már gyanús... :/

2016. nov. 10. 13:56
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha siman vannak feladva nincs nyomomkovetes, baxhatod. Konyveld el vesztesegnek.
2016. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Az a gond, hogy nekem is ilyesmi problémám volt, de sajnos nem lehet bizonyítani. Nálunk konkrétan az volt a helyzet, hogy új helyre költöztem én is, és folytattam az ebayről való rendelést, mint ahogy a régi helyen. Nem volt megadva ajtószám és emelet a címzésnél, de eddig nem volt belőle bajom. Leadtam kb. 10 rendelést. Megjött 3, kihozta egy nem túl intelligensnek tűnő helyettesítő postás (ez volt párom elmondása, én nem voltam otthon), és beszólt egy olyat, hogy "Ha még egy ilyen jön, én azt nem hozom fel, a helyettesítő postásnak nem az a dolga, hogy nyomozgasson"... ööööizé... belép a lépcsőházba, ott van 16 postaláda, ki van írva a nevem és az emelet, házszám a ládára, az enyém a leglátványosabb, mert fehér papíron van, és kontrasztos :D. Azóta megjött még 1-2, de van kb. olyan 5 még mindig, ami nem érkezett meg... és emiatt a kedves postásos dolog miatt nem éreztem etikusnak az eladónak írni, hogy nem jött meg, amikor lehet, hogy csak zsebre tette a kis helyettesítő kuki, mert neki nem volt kedve megnézni a postaládákat.
2016. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
A nézeteltérést megoldása helyett jelentsd fel, hogy lop. Biztos, hogy jól jársz xD
2016. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Felajánlották, hogy visszautalják a pénzt, nem lesz veszteség, de nyilván nem bank vagyok, hogy elutaljam a pénzemet, várjak 1 hónapot, aztán visszautalják, hanem az árura volna szükségem...

Utolsó, ellentétben veled, felnőtt ember vagyok, nem állt szándékomban feljelenteni senkit, a nézeteltérés meg olyan, hogy intelligenciától függően gyorsan túl lehet rajta lépni, és emberként kezelni a másikat. Látom ez neked, meg ha igaz a gyanúm, akkor a postásnak se megy. Kezet foghattok.

2016. nov. 10. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!