Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátaim hanyagolnak, és a...

A barátaim hanyagolnak, és a lányok se bírnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet hogy régebben megvannak a barátaim akik elhanyagolnak, keresem a társaságuk de mindenféle ürüggyel elutasítanak.. ha együtt megyünk valahova bulizni vagy akármi rám se néznek egész este. pedig nem tettem semmit csak találkoztak uj emberekkel és onnantól engem hanyagolnak teljesen.


A nőkről


1 éve ért véget egy komoly párkapcsolatom azóta a lányokkal ugyan így járok elkönyvelnek barátnak pedig hívom akár vacsorázni, kávézni mozizni. De valahogy mindig lemondják az időpont előt pár nappal. Sokat beszélgetünk előtte semmi tolakodót nem mondok vagy kérdezek. Nemtudom mi lehet a baj, de már depressziós vagyok esténkén mióta senkinek sem jelentek semmit a családomon kívül.


21/F



2017. aug. 31. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress más barátokat, mert akkor ezek szerint nem becsülnek meg téged. Keress fel régi jó ismerősöket, mondjuk általánosból, lógj velük.


A csajokról pedig annyi, hogy néha célozhatnál mert ha nem tudják mi a szándékod akkor persze hogy lemondják.

2017. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi az első tippet :)


a másodikra pedig az a baj hogy tényleg mindent próbáltam, akkor meg azt kapom hogy szeretlek, meg szeretek veled lenni de csak mint egy baráttal. :D én nem értem az embereket akkor miért kell napokig, hetekig naphosszat és éjszakákat beszélni.

2017. aug. 31. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy unalmas a társaságod?
2017. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom, sokat hülyéskedek ésszerű keretek között, de komoly dolgokról is tudok sokat beszélni, meg nem vagyok olyan magambaforduló típus, ha hagynak elég sokat tudok beszélni.
2017. szept. 3. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyéskedj ésszerű kereteken kívül, és leszek olyan barátod aki nem hanyagol. 19/l
2017. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!