Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim hanyagolnak, hol...

A barátaim hanyagolnak, hol keressek új barátokat?

Figyelt kérdés
A barátaimnak vagy új párkapcsolatuk van vagy sosincsenek otthon vagy épp mással vannak...Mindig nekem kell keresni oket mert ok rám se bagóznak. Hogy tudnák új barátokat keresni? Falun lakok, ahol kevés a korombeli. FB-n nem akarnék barátságokat kotni, szerintem az elég ciki. Az osztálytársaim messze laknak. Most az oszi szunetben is végig otthon vagyok, mert senkinek sincs rám ideje, tanácstalan vagyok, segítsetek légyszi

2016. okt. 31. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Keress. De miért lenne ciki "fb"-n vagy bárhol?
2016. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, egész eddig nem beszéltunk/találkoztunk és most meg ráírnék valakire nem e megyunk moziba vagy kávézni vagy valahova...nem lenne fura?
2016. okt. 31. 14:05
 3/6 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?:)
2016. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18/L
2016. okt. 31. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne fura, persze nyilván nem 5 perces ismerettség után találkoznátok. Ettől függetlenül a net ugyanúgy alkalmas közeg emberekkel ismerkedni, mint akár egy szórakozóhely, sőt.
2016. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megpróbálom koszonom :)
2016. okt. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!