Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hanyagolnak el mostanába...

Miért hanyagolnak el mostanában és hagynak ki mindenből a barátaim? Nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés
3-en vagyunk barátnők. Nagyon jó barátok. Régen csak én meg a legjobb barátnőm voltunk. De csatlakozott hozánk egy másik barátnőm is. És mivel régen csak 2-en szórakoztunk,hülyültünk,logtunk legjobb barátok lettünk. Nem is nagyon volt más barátunk.De tavaly nagyon rosszul állt a barátságunk sok gondunk volt stb. És pont akkor jött az a másik barátnőm velem sokkal többet lógott mint a legjobb barátnőmmel. De jött a nyár és én egyikkel sem beszéltem 1 szót sem. És ők egész nyáron együtt voltak és legjobb barátok lettek. Én kibéktültem a legjobb barátnőmel. Most ők 2-en vannak csak nekem. Bár a másik barátnőmmel nem vagyok olyan jóban. De mostanában mindig kiközösítenek,kihagynak a programjaikbol. És utána mindig mondják milyen jó volt stb. A legjobb barátnőmmel 1 hete ugy volt hogy "összejövünk" mert biszexek vagyunk. De aztán nem lett belőle semmi. 2-3 napig nem beszéltünk. Nekik megint rengeteg programjuk volt addig. Most megint beszélek a legjobb barátnőmmel és mondta hogy halloween-kor is elmennek valahova. Nagyon roszul esik hogy kihagynak mindenből.És rajtuk kivül mással nem is nagyon tudok barátkozni. Mit tegyek?

2014. okt. 29. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Nálunk is ugyan így van,3-an vagyunk legjobb barátnők és mindig ki van valaki közösítve..Gondolom nem csak ti 3-an vagytok az osztályba..barátkozz meg a többiekkel is és lehet hogy ő vele jobban el leszel.
2014. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Mit tegyél? Tanulj meg értelmesebben és összeszedettebben mesélni. Ezt a zagyvaságot nem volt türelmem végigolvasni. Amúgy is csak egy gyerekes nyavalygás az egész.
2014. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Sajnos én is jártam így tavaly év elején, amikor középiskolába kerültem. Összebarátkoztam 2 lánnyal rajtuk kívül nem szívesen barátkoztam másokkal, de úgy éreztem mindig én vagyok kiközösítve. Ez mindig is így van, ugyanis 3 ember közül az egyik mindig a háttérbe szorul. A 3 nem egy szerencsés szám ilyen téren.. Hónapokig ki voltam bukva a dolog miatt, mert odébbálltam, ők haragudtak rám stb. Azután kétségbe voltam esve, hogy "te jó ég, senki mással nem vagyok jóba az osztályból, mindenki idegen maradt.." De látod, ez tavaly volt és ma már sokkal nyitottabb vagyok, jóban vagyok az osztályból sok mindenkivel, és lettek új legjobb barátaim, akikkel sokkal jobban kijövök mint annak idején a másik kettővel. Szóval csak lépj tovább, fogadd el, de először is lásd be, hogy most te kerültél háttérbe:/ Barátkozz másokkal, minden jóra fordul :)
2014. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még valami (előző vagyok): Annak ellenére, hogy tavaly a másik 2 lánnyal hónapokig nem beszéltem egy árva szót sem a harag miatt, már egy ideje úgy viselkedünk egymással, mintha mi sem történt volna. Mert régen volt :D
2014. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!