Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkednek igy velem...

Miért viselkednek igy velem az emberek, miért szólnak meg állandóan, miért várják el, hogy tökéletes legyek? 18/F

Figyelt kérdés
Akármelyik társaságban (iskola, család, barátok) az emberek mindig az én tevékenységeimet követik, bármit csinálok megszólják. Én úgy gondolom, hogy egy átlagos ember vagyok, nem tűnök ki semmilyen oldalból sem, mindenben kb közepes vagyok, vagy ha valamihez jobban is értek abban is vannak tőlem jobbak. Azonban ez túlzás nélkül úgy van, hogy ha ''ha leülsz miért ültél le, ha fel állsz miért álltál fel''. Ezt nem értem az emberekben, miért pont engem figyelnek ennyire.Ez normális esetben úgy esik le számomra mintha irigyek lennének azonban mindenki biztos nem irigy rám. Mig jártam focizni ha valamit elrontottam jobban megszóltak mint mást, a suliban is hamarabb szólnak rám ha beszélek órán mint másra...mintha tőlem többet várnának el, pedig tényleg egy átlagos ember vagyok. Miért történik ez, mi oka lehet, a viselkedésem is teljesen átlagos, nem vagyok beképzelt azonban nem is irom le magam, kiállok az igazamért ha esetleg úgy adódik azonban nem vitázok folyton mint sokan.Őszint válaszokat várok :)

2016. ápr. 1. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem szólnálak meg :(


De ebből nem sokat tudtunk meg, nem tudni, miért van így :)

2016. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, sok évig kerestem saját magamban hogy velem van e a baj mert ugyan ezt csinálják velem is sokan!


Elárulom neked hogy nem veled van a baj, biztosan egy különc srác vagy más világképed van, másképp gondolkozol és ez sok ember leszűri, még ha nem is veszi észre, az ember érzékeli a másik embert ezt hívják szimpiátiának!


Amúgy úgy gondolom, hogy Magyarországon a legtöbb ember egy egoista, műveletlen, tudatlan semmirekellő érzéketlen tuskó különösebben a magyar fiatalok! (Tisztelet a kivételnek, mert azért vannak)


És ez a véleményem nem változik soha, tudod külföldön ezt nem tapasztaltam, és itthon ha megnézed külföldön élő magyaroknak mi a véleménye hát ugyan ez.... :)


Úgy, hogy nem velünk van a hiba! :)


Tudod ezt az országot olyan irányítják akiknek nem kellene, megy az agymosás a médián keresztül ezerrel, én mint egészségügyi dolgozó meg azt látom, hogy a magyar egészségügy egy katasztrófa és a magyar orvosok többsége is az, verik a mellüket a nagy semmire, miközben alap dolgokkal nincsenek tisztában és semmibe se veszik a betegeket!


Hát ezért nem lettem orvos mert kiábrándultam volna az orvosi egyetemből, helyette gyógymasszőr-fizioterapeuta és reflexológus-természet gyógyász lettem! És biztosan állíthatom hogy ha a beteg emberrel úgy bánnának az orvosok mint én akkor nem lenne ennyi betegpanasz és nem lenne ennyi betegség!


Szóval Magyarország a lebutított embereknek az országa!

2016. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Úgy, hogy nem bennünk van a hiba! :)" Javítás... :)
2016. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk én erdélyi vagyok, de akkor is érdekelne az ok mert vannak más rendes srácok a környéken és őket valahogy nem cs*szegetik ha elrontanak valamit vagy ha nagyon jól csinálnak valamit, viszont engem minden helyzetben...persze csak heccelnek de néha unom, hogy mindig én vagyok a lényeg.
2016. máj. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!