Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik jól néznek ki, és látszik rajtuk, hogy meg vannak elégedve magukkal, de a pasik nem próbálkoznak náluk, mert úgy gondolják, hogy az adott lány túl "tökéletes", és nem lenne esélyük?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 01:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Rolad van szo?
2013. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

miért kell kacifántozni a kérdést??


Igy: A szép, önbizalommal teljes lányokat, fel merik szedni a pasik?

2013. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A pasik sose lépnek.
2013. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát nálam csak 1 ilyen volt.Mindenki más nő csúnyább.Ő volt a tökéletes 10es,legalábbis szerintem.

DE mindenki mással simán próbálkozok.

2013. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan csajokkal is nehezen kommunikálok, akik nem is tetszenek annyira, hát még azokkal akik bejönnek:) Szóval persze vannak.
2013. jan. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazából mért ne. El kell jutnom egy szintre hozzá lélekben. Külsőm alapján lehetne. A gond ott van,hogy életem eddigi 27 évében még nem basztam. EZ kicsit szomorkássá tesz, és azért teljesítménykényszer volna egy ilyen nőnél. Egyszerüen előszőr el kéne mennem prostizni,hogy belejöjjek a szexualitásba. Ezután asszem bevállanám alaphelyzetben.

De! még akkor is van egy mocskos bökkenő! Ezeknek a nőknek mindig nagy társaságuk van, az átkozott pasasa állandóan ott legyeskedik körülötte, így nehéz elszedni. Olyan élethelyzet meg ritkán van,amikor kettesben lehetne lenni vele, és intézni a dolgokat ügyesen. Ha meg épp nincs faszija, akkor is gond van, mert lepik a csicskák, a sok pályázó fickó, aki épp róla álmodozik. Ilyenkor szintén nehéz megkörnyékezni.

Ez a tény pedig eléggé lerohasztja a vállalkozó kedvemet.

2013. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

rám illik a kérdésed :)


L

2013. jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van ilyen... ha valaki szép, annál próbálkoznak sokan.

Ha valaki nagyon-nagyon szép, annál is próbálkoznak, csak azoknál azok a férfiak, akik szintén nagyon jól néznek ki, vagy csak alapból nagy önbizalmuk van. Max a gyáva vagy kishitű pasik nem mernek szép lánynál próbálkozni, de attól még sokan próbálkoznak minden szép lánynál, hidd el.

21L

2013. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondják páran, hogy szép vagyok. Úgy ahogy elégedett vagyok magammal. Bár tudom, hogy van pár amin alakítani kell a személyiségemen. Még fiatal vagyok és talán még könnyen változom, mint egy 30-40 éves.

Kicsit bánt amikor valaki tetszik és esélytelennek gondolja magát. Ebből lesz önbeteljesítő jóslat. Az én szerelmem legyen erős, határozott, legyen önbizalma és legyen egészséges személyiség. Én is erre törekszem kisebb nagyobb sikerekkel, bár azért nem könnyű így szerelmi bánat idején. Ahhoz, hogy kezdeményezzenek kell egy közeg ahová kimozdul. Nálam ez lekorlátozódik az utcára, kávézóra, parkra, konditeremre. Után is leszólítottak már, de szerintem csak azért mert jó meleg volt és miniruhában voltam. :)

Nem szeretem ha nyomulnak és célpontnak néznek, de azt sem ha csak barátnak. Valahol a kettő közt örülnék neki.


21/N

2013. jan. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*Utcán.
2013. jan. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!