Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy állítsam le a nemnormális...

Hogy állítsam le a nemnormális apámat, hogy ne hazudozzák rám azt, hogy drogos vagyok? 19/l

Figyelt kérdés

Úgy kezdték el, hogy volt egy volt osztálytársam, aki elkezdett drogozni...

Aztán most rám is elkezdték. Ha kapok egy szar jegyet, akkor is ilyeneket találnak ki, hogy drogozom. Akkor visszaszóltam nekik, hogy ezt mégis hogyan gondolod, akkor "nézd már be van szívva". Meg amikor beteg voltam, akkor is ment, hogy "ez nem beteg, csak drogos, látom a szemein". Barátnőmtől jöttem haza és máris elkezdte apám, hogy ez drogot menni volt, ki árulja. Vagy a bolt kellős közepén, már sírtam.

Létezik, hogy valaki szenilis lesz 65 éves korára? Mert én már másra egyszerűen nem tudok gondolni. Mondtam, hogy elmegyek vérvételre, bármire, de semmi haszna.

Elegem van a kikészítő, lejárató hadműveletéből.

Már olyanokkal fenyeget, hogy majd ő drogoz be, aztán elvitet.

Nem is merem mondani senkinek, mert sajnos engem néznek hülyének...


2017. szept. 6. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos mi hamarább el kell költöznöd...
2017. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bolondok ,nézik a hiradokat ahol mindig az ilyeneket nyomják onnan veszik az ilyen szarságokat és mindenre rámondják azt közbe még nem is láttak olyat ...

De ez hogy bedrogoztat és elvitet ez beteg elmére vall . Költözz amint tudsz de addigis kitartást nagyszülökhöz ,rokonokhoz nem tudsz fordulni?

2017. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Aha, minden este nézik...

Én is erre gondolok.

Nég egy nagyon hosszú évet ki kell bírnom, akárhogy is legyen.

Nem is megyek velük sehova, nehogy ott égessenek be.

2017. szept. 6. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ebből problémát csinálni, jusson eszedbe hogy más családban aki valóban nyomja a drogot annak ezer mindenre kell figyelni a lebukás elkerülése végett mert agyoncsapnák, nálatok verbálisan megáll a dolog, kb olyan szinten mintha naponta innál egy sört.


Azért azt is érdemes figyelembe venni hogy 19 évesen 65 éves Apád van, máshol a nagyszülő ennyi idős. Szóval ezt be kell látni, és elfogadni, nem tudom mennyi ideje megy ez a harc köztetek, de gondolom anyagiak tekintetében nem tartasz ott hogy saját lakásod legyen mondjuk.


A suli egyébként is táptalaj az ember személyiségének kikezdésére, majd ha munkád lesz ez is megszűnik.

25F

2017. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig kérdezz vissza, hogy volt-e aznap már orvosnál. Ha kérdezi, hogy miért, akkor meg mondd, hogy úgy látod, nagyon romlik a memóriája, hiszen mondtad, hogy nem drogozol, és félsz, nehogy valami agyi baja legyen apukádnak.
2017. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyszer mondtam el egy barátnőmnek, ő csak kicsit hülyének nézett és röhögött rajta :D

Ez nonszensz, amit kitalálnak. Komolyan el is hiszik. Meg, hogy biztos az iskola miatt drogozom stb. Anyám se állítja le az a legnagyobb baj.

2017. szept. 6. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit kell ebből problémát csinálni"


De agyhalott vagy 25 éves létedre.

2017. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Apád ugye Fidesz szavazó?
2017. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Azt el se olvastam. :D Mit kell ebből problémát?? Mondjuk, mert a feltételezés is szánalmas. Egyáltslán nem ismer, ha ilyennek a gyanúja is felnerül benne. Főleg, mert okot sem adok rá... Meg mondom vigyen el vérvételre, ha nem hiszi.

Olyan volt, hogy megpisiltatott és azzal fenyegetett, hogy viszi a rendőrségre. Én meg meg is tettem neki egy műanyag pohárba, bár legszívesebben a pofájába burítottam volna... Akkor két hétig abbahagyta.

Aztán akadna olyan agyhalott, aki ezt akár el is hinné... Mindenki nem ismer személyesen.

2017. szept. 7. 16:16
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát hogyne. Valamint közszolgálati televízió lelkes nézője. M1 Híradó, Ma este és a többit már nem is tudom...
2017. szept. 7. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!