Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak? Nincsen társasá...

Mit csinaljak? Nincsen társasági életem a munka miatt

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és bróker gyakornokként dolgozok a gimi mellet. Rengeteget dolgozok mert egy év mulva fizetnem kell az egyetemet és így majdnem nincsen társasági életem a barátnőm elhagyott mert nem tudtunk találkozni a munka és a tanulás miatt a baráttaimmal nem mehetek el inni normális ruhám alig van inkább csak minőségi öltöny és fossil karórám mert a brókercéghez ez alap. Nem tudom mit csináljak ha maradok így és dolgozok lehetek egy jó bankár ha meg eldobok mindent akkor nem leszek semmi de nagyon szeretném ha lenne már barátnőm és tudjak bulizni a haverokkal

2017. szept. 6. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ba*d meg, érettségi nélkül még az O*Bhez sem vesznek fel, pedig oda tényleg akármekkora balf**z mehet, máskor találj ki jobb kamukérdést!
2017. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha bankár leszel, lesz barátnőd is.
2017. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyakornok, éretségivel bróker lehetek. Éretségi nélkül meg csak GYAKORNOK
2017. szept. 6. 21:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek olvass utána aztán okoskodj
2017. szept. 6. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz a helyzet, de szép jövő állhat előtted anyagilag ezen a területen. Érettségi után már több időd lesz, nem? Az meg már lassan itt van a nyakadon. Az utolsó év nagyon gyorsan eltelik. Bár az nem feltétlen jó, hogy semmi időd nincs barátokra, kikapcsolódni. Én végzősként örültem, ha hazajöhettem a suliból és már kedvem sem volt sehová sem menni.
2017. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érteségi után egyetemre megyek akkor meg már tényleg semmi időm se lesz :(
2017. szept. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!