Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha egy társaság...

Conor McGregor kérdése:

Mit csináljak, ha egy társaságban nem beszélek, a munkahelyemen nem lesz ebből baj? 24/F BŐVEBBEN lent

Figyelt kérdés

Nem szorongok

Nem vagyok depresszíós

Nem szégyenlőség miatt

Nem vagyok zavarban

Nincs semmi bajom, teljesen nyugodt vagyok

Egyszerűen nem jut eszembe semmi amit mondhatnék

Mindig oda is szoktak szólni nekem, hogy milyen csöndben vagy..

Még erre sem tudok nagyon mit mondani, az szokott ám kínos pillanat lenni.

Most mit csináljak, ha a témák 99%-ához semmi hozzáfűznivalóm.

Olvasgattam ilyen kérdéseket, mindenhol az olvasást ajánlották, mint a szókincs bővítésére alkalmas eszközt.

Igazából most jártam ki az egyetemet (bce gazdmen, azt is levelezőn, szóval nem vagyok azért egy zseni) szóval nem hiszem, hogy az olvasás hiányával van a baj.

Meg most hogy végeztem az egyetemmel 1 éve, bekerültem ilyen csilivili multihoz, itt még annyira sem tudok témázni, előző melóhelyeimen azért el tudtam poénkodni pár lánnyal meg sráccal. Egyetem alatt műszaki értékesítői meg hasonló munkahelyeim voltak, itt mintha már nem is lennének annyira közvetlenek, kicsit hiányzik is az a közeg.

Bár egy éve vagyok itt, elméletileg a munkámmal is meg vannak elégedve, de néha furán néznek rám, összevont szemöldökkel.



2017. aug. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs belőle bajom. Idővel megszokták az emberek, hogy velem elsősorban munkáról lehet beszélgetni, illetve persze alap illedelmességi formulákat betartunk, de csak úgy csevegni mindenféléről hála az égnek nem hozzám jönnek oda. Beszélek én eleget a családommal, barátaimmal, a munkahelyemre dolgozni járok. Akkor van baj, ha a munkátokat érintő dolgokat sem beszélik meg veled. Nem kell party arcnak lenni, sőt lehetsz elvonult, de érezzék a többiek hogy ez nem ellenük szól, ettől te még csapatjátékos vagy a munka terén. Pl Én ha főzök kávét vagy kiszaladok postára, boltba mindig megkérdezem a többieket nekik kell-e valami. Mindig köszönök, felköszöntöm én is a többieket születésnapkor illetve próbálok mosolyogni, ha valakihez oda kell mennem beszélni. Ezekből az apróságokból tudják, hogy sem bunkó sem őrült nem vagyok, szimplán csak kissé távolságtartóbb, mint a többiek.
2017. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez férfiknál nem gond egyáltalán!

A nőknél igen, tőlük elvárják, hogy mindig csicseregjenek, jókedvűek legyenek, mosolygósak. De egy férfitől soha!

Nekem sok férfikollégám mindig egykedvű, egy szavát nem lehet venni, mégsincs velük senkinek semmi gondja.

Sőt, nem egy főnöki pozícióba lépett elő, mindenki megrökönyödésére. Hiszen különösebben nem haverkodtak senkivel, alig szólaltak meg, aztán mégis.

2017. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet egy kis önbizalomhiány mégis, például teljesen elbagatellizálod a Corvinusos diplomádat, meg ha teljesen nyugodt vagy, miért lenne kínos egy szitu? Mert feszengsz. Lehet, hogy a levelezőre 320-330 ponttal jutsz be, de akkor is el kell végezni, sokaknak még ez sem sikerül, vagy egy érettségijük sincs, vagy az álmuk egy bce-s vagy egy akármilyen diploma, de így sem tudják összehozni. Ilyen nézőpontba kéne helyezni a dolgokat, mert így nem tudod becsülni magad, és olyan is többre fogja vinni, aki fele ennyit sem ért el, de nagyobb az önbizalma és az arca, jobban tud érvényesülni.

Egyébként tényleg vannak ilyen vezetők, amit az előző mondott, nekem volt olyan vezetőm, hogy amikor meetinget tartott, akkor aki kicsit távolabb állt az már semmit sem értett a motyogásából

2017. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egészen addig nincs belole problem amig nem húzod le a munkakedvet ezzel, elvégre vidám ember szívesebben dolgozik.
2017. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!