Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok így az Anotalkkal?

Csak én vagyok így az Anotalkkal?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerettem chateni, és ha tehetem, mindig fent vagyok. Most igazából csak az anotalkon, mert mást nem nagyon ismerek. Szóval régen tök oké volt minden, és lehetett igazi kincseket is találni, de most? Komolyan mondom 2 normális mondatot nem lehet senkivel se anotalkon beszélni. Mármint lányokkal. Más is így van?!

Borzalom az emberanyag színvonala.


Szeretek én chatelni de semmi értelme...



2017. szept. 7. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem, már sose lépek fel de ha véletlen mégis akkor egyből meg is bánom. Süllyed a szint ott is mint az internet többi részén. Na meg a való életben is. Sajnos.
2017. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párszor kipróbáltam, de a, vagy tinik, vagy b, magas intelligenciájú nők vannak rajta. Értelmetlen a dolog...
2017. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is anotalkoztam regen. Sok normalis emberrel talalkoztam rajta. Mostanaban azonban valoban botrany. Olyan kerdeseket tesznek fel ami nem illik oda, az IQ szintjuk 0.
2017. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Amikor feldob valakit, és az az első kérdése, hogy bi/meleg? A b**ik már elfoglalták azt is sajnos. Aztán egyszer beszélgettem egy egész jót egy helyes csajjal, de az átkozott firefox összeomlott, annyi is lett neki.
2017. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Egy időben minden nap feljártam beszélgetni, de valahogy már teljesen elment a kedvem az egésztől.
2017. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!